Leona Machálková zapadla ve sněhu. Z jejího pádu jde mráz po zádech

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
leona machalkova
leona machalkova

Jedna z nejznámějších českých zpěvaček má stejně jako ostatní umělci v době pandemie času na rozdávání. Volný čas využila k tomu, aby vyrazila na hory a po letech si stoupla na běžky.

Sníh zasypal Českou republiku od hor až po města a spousta rodin využila volný čas a pořádné zimní počasí k výletu na hory.

Po letech na běžky

Pořádná sněhová nadílka napříč republikou tu nebyla už pár let a vzhledem k tomu, že v nouzovém stavu nejsou v provozu vleky, tak i zarytí sjezdoví lyžaři obuli po letech běžky. Běžkování tak aktuálně zažívám boom.

Stejný nápad měla i Leona Machálková, která společně s otcem Josefem Machálkem, synem Arturem Šípkem a mladou slečnou, která může být Arturova přítelkyně, vyrazila za sněhem.

Konkrétně vyrazili na sever do Lužických hor. Množství běžeckých tras tam není veliké, ale postupně se rozšiřuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)

Děsivý pád

V sobotu se fotkou z výletu pochlubila i na Instagramu. „Po letech na běžkách. Jsem nadšená a vděčná za tu krásu,“ napsala k příspěvku, kde během běžkování zapadla do závěje sněhu. Vtipně opatřila snímek také hashtagem #covidatsitrhne.

Z jejího pádu jde na první pohled mráz po zádech. Ale nic se nestalo a opravdu šlo o neškodný pád, který určitě škodolibě zaznamenal syn Artur, který nedávno oslavil plnoletost.

Na pomoc Leoně přispěchal otec Josef, který zpěvačku ve žluté větrovce a pruhatých podkolenkách hned pomáhal zvednout.

Příspěvek ocenila i kolegyně Monika Absolonová nebo další zpěvačka Jitka Zelenková, která přidala komentář: „Jeee, to je paráda, užívej!“

Autor: Naďa Brožová


Související články