Leona Machálková vyznala lásku svému synovi. Z malého chlapce se stal 20letý muž

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leona machalkova
Zdroj: Nextfoto

Kromě zpěvačky je Leona Machálková především matkou. A i když její syn Artur je už dospělý, ona ho stále vnímá jako malého chlapce, na kterého zpovzdálí dohlíží. Se svými emocemi se nedávno svěřila na instagramu, kde v dlouhém popisku vypsala, co pro ni syn znamená.


Syn Leony Machálkové přišel na svět v roce 2003 v Thajsku. Roky podle zpěvačky uplynuly jako voda a dnes je mladíkovi už dvacet. Nejen, že z něho vyrostl pohledný muž, je ale také prý neustále veselý a plný pozitivní energie.

„Syn si vede dobře, je stále ve veselém rozpoložení a to mi dodává příjemný klid. Spojuje nás společný smysl pro humor, což je něco, co má také po mně jako mamince. Co se týče vzhledu, je to celý táta, až na oči, které má nejspíš po mně,“ svěřila se Machálková už před časem pro Život v Česku.

Vyklubal se z něho statečný kluk

Pro Machálkovou znamená její prvorozený syn celý svět. Už před dvěma lety napsala, že roky uplynuly strašně rychle a z něho se vyklubal statečný kluk. Stále ho nímá jako dítě, na které je třeba dávat pozor.

„Vyklubal se z tebe kluk, co se nebojí ani hadů a nepláče pro jedno ošklivě odřené koleno, je s ním stále veselo a do vsšeho se vrhá s obrovskou chutí,“ napsala tehdy.

Geny má podle Leony Artur spíše po otci, kterým je Bořek Šípek. Ten v roce 2016 podlehl rakovině.

Po výtvarníkovi má ale syn mnoho zájmů. Rád se prý zavírá do dílny svého otce a tvoří. Jeho snem je studovat vysokou školu designu v Miláně, což se mu i splnilo.

K příležitosti Arturových 20. narozenin ukázala zpěvačka fanouškům na sociální síti jeho současnou fotografii a připsala jen samá vřelá slova.

Včera byl ještě mladík…

„Milý Arture, včera jsi byl ještě náctiletý kluk a dnes už jsi mladý dvacetiletý muž. Roky se skutálely jako slzičky po dětských tvářích, i když ty jsi plakal málokdy, kluku můj statečný. Jsem tak šťastná, že tě mám,“ napsala Machálková k příspěvku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leona Machálková Official (@leonamachalkova)

U toho se z fotky usmívá mladík se světlými vlasy a řídkým knírkem. O něj se pro jeho sympatický pohled musí dívky prát.

Leona ke snímku připsala, že toho se synem hodně zažila a je neskutečně ráda, že se mu v životě daří.

„Láska je prostě nejvíc, je to největší síla. Tak ať tě provází celým tvým krásným životem, hodně štěstí a pevné zdraví. Ať máš často pusu od ucha k uchu. Miluji tě, pusu máma,“ napsala závěrem k dojemnému přání zpěvačka.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články