Leona Machálková zveřejnila nostalgické snímky svého syna. I vás dojmou k slzám

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Zdroj: Profimedia

Leona Machálková nostalgicky zavzpomínala na den, kdy se stala maminkou. Na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií z dětství svého syna Artura. Ten právě oslavil osmnácté narozeniny. Na archivních snímcích je vidět i jeho tatínek, zesnulý architekt Bořek Šípek.

Uteklo to jako voda

„11. 1. 2003 jsem se stala maminkou a můj syn Artur má dnes 18 let… Uteklo to jako voda, ale ne všechno v životě jsem si užila jako Tebe, zlatíčko moje… kdy jsem mohla pozorovat, jak se z Tebe vyklubal statečný kluk, co se nebojí ani hadů a nepláče pro jedno ošklivě odřené koleno, je s ním stále veselo a do všeho se vrhá s obrovskou chutí… Všechno nejlepší k narozeninám, Arturku, hlavně dobré zdraví, hodně štěstí a lásky, spoustu sil, vytrvalosti a trpělivosti. Zůstaň svůj, to stačí, máme Tě moc rádi,“ vyznala se ze svých citů u fotografie Leona.

Nedojala tím jenom své fanoušky, ale také kolegyně z branže včetně Moniky Absolonové.

„Všechno nejlepší Vám oběma, Artur je báječný kluk a Tys byla vždycky skvělá máma. Hlavně zdraví a lásku. 18? To je neuvěřitelné,“ napsala jí zpěvačka do komentářů.

Leona má syna Artura s výtvarníkem a architektem Bořkem Šípkem. Artur přišel na svět v exotickém Thajsku bez pozornosti médií.

Poté se zpěvačka vrátila do České republiky. S Šípkem žila až do roku 2009, kdy se jejich dlouholeté partnerství rozpadlo. Šípek zemřel 13. února 2016 na rakovinu.

Koncerty i v pandemii

Podobně jako ostatní umělce i Leonu připravila pandemie o vystupování. Přesto nachází možnosti, jak být v kontaktu se svými fanoušky.

Před Vánoci se například účastnila koncertu na zámku Berchtold, který se vysílal živě přímo z místa dění. Organizátory této akce byli Monika a Pavel Trávníčkovi.

Autor: Alice Konopásková

Související články