Lela Vémola se chlubí krásnou postavou. Nevyjídám ledničku a hýbu se, říká

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Ceterova Vemola Lela
Zdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Lela Vémola (za svobodna Lela Ceterová) se na své svatbě s Karlosem Vémolou pochlubila luxusní postavičkou. Tu si vyrýsovala už měsíc po porodu a stále si ji zvládá udržovat. Nedávno prozradila, v čem spočívá její tajemství a jaký je její jídelníček.

Partnerka zápasníka Karlose Vémoly o sebe velmi intenzivně dbá a je to na ní vidět. Na pomoc si nebojí vzít také plastického chirurga.

Na své postavě stále pracuje

Její krásná postava, když samozřejmě nepočítáme výrazná umělá ňadra, je pouze její zásluhou. Pochlubila se s ní nedávno i na svém instagramu.

Přidala tam snímek těsně před svou velkolepou svatbou. Na sobě tam měla jen krajkovanou košilku s kalhotkami a podvazkem. Z fotografie je patrné, že je vážně ve skvělé kondici.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Jí, na co má chuť, ale s mírou

Podle serveru iDNES Lela nedávno na své sociální síti prozradila, v čem je to kouzlo a jak se jí daří udržovat si postavu i při péči o dvě malé děti.

„Nejím pečivo, nebo jen jednou za čas. Chce to také pohyb. Jakýkoliv, jen ať je to pohyb,“ vysvětlila podle webu mladá maminka.

„Nevyjídám ledničku v noci. Jím menší porce a nepřejídám se. Dopřeji si sladké i těstoviny, když si to tělo žádá,“ doplnila ještě.

Chce se cítit dobře i s dětmi

Lela je maminkou téměř tříleté holčičky Lily a půlročního syna Rockyho. Do kondice se po posledním porodu dostala velice rychle a hned měsíc po porodu přidávala na svůj instagram fotky v prádle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Podle jejího názoru by o sebe neměly ženy přestat pečovat ani když se stanou matkami. „I žena s dvěma dětmi se přece může cítit stálé mladá,“ napsala tehdy ke své fotce.

Zdroj: Instagram, iDNES, Jíme to

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články