Lela Vémola nevkusně propaguje deskovou hru. V krátkých šatech a u stromku, kde je místo ozdob plyšový Mickey Mouse

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lela vemola
Zdroj: Profimedia

Je to už nějaký ten čas, co youtuber Mikýř vydal společenskou hru. Influencer, který si pomocí nekorektního humoru bere na paškál politiky, úředníky a velká témata současné doby, ukázal hru Dobyvatelé jednotek pozornosti už v září. Lela Ceterová na to ale přišla až teď.

Mikýře někteří fanoušci milují, jiní jeho humor považují za nekorektní. Jako kdyby vydání jeho hry samo o sobě nebylo dost bizarní, rozhodla se ji před vánočním stromečkem propagovat manželka slavného MMA zápasníka Karla Vémoly.

Je ale otázkou, jak moc zaujal fanoušky její popis, ve kterém hru vychvaluje. Sice tentokrát neukázala výstřih, kterým se běžně chlubí, její vnady ale neuniknou pozornosti ani pod upnutými šaty. Navíc poměrně krátkými šaty.

Korunu tomu nasadil Mickey Mouse

Na svém instagramu Lela sdílela příspěvek, který má snad všechny dostupné možné složky bizarnosti. Na fotce pózuje v krátkých přiléhavých šatech a dělá maximum pro to, aby kromě objemných prsou předvedla fanouškům také svou sedací část těla.

U toho drží v ruce Mikýřovu hru, na kterou se dívá téměř až svůdným pohledem. Druhou rukou si u toho zajíždí do vlasů. Kdyby držela v ruce nějakou erotickou hračku, dala by se takto postavená reklama pochopit. V tomto případě je to ale jen něco, nad čím musí každý zakroutit hlavou.

Aby byl bizár skutečně bizárem, je navíc celý snímek zachycen před vánočním stromečkem, kde jako ozdoba dominuje plyšový Mickey Mouse. A není jen jeden. Postavičky mezi větvemi bílého stromku vypadají jako ve sněhové lavině.

Není ale jasné, zda jsou vyděšené výrazy plyšových hraček způsobeny tím, že je někdo oběsil na stromečku, nebo se stejně jako sledující nestačí divit tomu, co Lela předvádí.

Že je reklama na podivnou hru možná až zbytečně erotická, se zdá i fanouškům. Lela totiž v příspěvku napsala, že cílem hry je „získat všechny jednotky pozornosti pomocí pimpulů,“ načež se jeden ze sledujících zeptal: „Co je to získat pozornost pomocí pimpulů? Prosím česky. Nebo je to něco z porna?“

„Já z toho nemůžu. Je to kýč jako vyšitý. A takové pózy k deskové hře? Jako proč?“ ptá se jiný z uživatelů.

Odpovědi se nejspíš od Lely nedočká, ona sama totiž asi neví, proč to dělá. Jednoduše je nakrucování se v sexy šatech to jediné, co umí, a to očividně za jakékoli situace.

A to jsme ještě úplně vynechali to, že Mikýř se influencerům, kteří bezhlavě propagují vše, nepokrytě směje. Byla to snad z jeho strany provokace, kterou Lela neprokoukla? Nedivili bychom se…

Zdroj: Instagram, CzechCrunch

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články