Laru Flynn Boyle z Městečka Twin Peaks byste dnes těžko poznali. Změnily ji plastické operace

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Lara Flynn Boyle
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Městečko Twin Peaks bylo v devadesátých letech velmi populárním seriálem, který se dočkal nejen prequelu, ale i pokračování po 25 letech. A na rozdíl od jiných pokračování si toto vede v hodnocení diváků velmi dobře. Objevily se v něm skoro všechny postavy z původního seriálu. Jen Lara Flynn Boyle zde chyběla. Odůvodnění se různí, ale fanoušci se shodují, že by ji kvůli plastikám stejně vůbec nepoznali.

Režisér a scénárista David Lynch je známý tím, že vytváří příběhy, které jsou výstřední, znervózňující a zasahují do vašeho vnímání reality.

Záhadné městečko

Jeho seriál Městečko Twin Peaks je přesně tímto typem pořadu. Vysílal se v USA v letech 1990–1991 a dostal se i na české obrazovky.

Kdo jste seriál neviděl, tak se jednalo o kombinaci mýdlové opery, krimi a sci-fi.

Hlavní postavu agenta vyšetřujícího záhadnou vraždu ve městě Twin Peaks, které skrývalo tajemství, nezapomenutelně ztvárnil Kyle MacLachlan.

Mezi další významné postavy patřila například Donna, kterou si zahrála Lara Flynn Boyle.

Návrat bez jedné z postav

Většina postav se vrátila v rámci revivalu Městečko Twin Peaks – Návrat, ale zmíněná Lara Flynn Boyle tam nebyla. A fanoušci se ptali proč.

Chyběla totiž už v prequelu Twin Peaks: Fire Walk With Me, kde ji nahradila herečka Moira Kelly. Proč se Lara vzdala možnosti navázat na úspěch seriálu?

Dle serveru Movieweb se mnozí domnívali, že roli odmítla kvůli nahé scéně, kterou její postava v prequelu měla. Sama herečka pak tvrdila, že měla jiné pracovní závazky.

Jiní zase přikládali její absenci faktu, že ona a Kyle MacLachlan spolu chodili, ale rozešli se právě v době, kdy se prequel začal natáčet.

Herečka se stáhla do ústraní

Ať jsou důvody jakékoliv, faktem zůstává, že se herečka celkově stáhla do ústraní a na veřejnosti se moc neobjevuje. Občas si zahraje epizodní roli v nějakém seriálu, ale jinak už se herectví nevěnuje.

V červnu 2021 mluvila o tom, co dělala od doby, kdy přestala brát herecké role.

Vysvětlila, že nepoužívá chytré telefony, sociální sítě, a dokonce ani Google. Zní to, jako by chtěla žít mnohem klidnější život, než jaký zažívala dříve.

„Pořád mám starý telefon, ne ty, které dokážou vyhledat, kde jsi nebo kam jdeš,“ prozradila Lara.

Plastiky ji změnily

Ačkoliv se nevyžívá v technice, tak plastické operace si dle serveru Daily Mail dopřává. Odpovídají tomu i její nejnovější fotky, na kterých by fanoušci postavu Donny hledali jen marně.

Nejvíce jejích proměn proběhlo v roce 2006, kdy se provdala za makléře Donalda Ray Thomase. Bylo patrné, že prodělala korekci nosu, zvětšení rtů a výplň obličeje.

„Jsem herečka, takže na otázku plastik mám jasnou odpověď. My herečky zkrátka milujeme pozornost a chceme vypadat dobře. Samozřejmě vím, že vypadám jinak než kdysi. Ale nestěžuji si,“ vysvětlila změnu svého vzhledu.

Její oteklý obličej však bude momentálně spíše důvodem, proč jen tak další roli nedostane.

Zdroje: Movieweb, The Things, Daily Mail, iDNES,

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články