Kuchařová to pěkně schytala od Boučka i Prachaře. Spor s Brzobohatým se překlenul do zábavné formy

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
ondrej brzobohaty
Zdroj: Nextfoto

Spor mezi Taťánou Kuchařovou a Ondřejem Brzobohatým už dospěl do takového stadia, že si z něj celebrity dělají legraci. Modelka totiž na Brzobohatého hází v médiích hodně špíny.

Ten se dlouho nechtěl k situaci vyjadřovat, nakonec ale vydal nějaká prohlášení. Nevěrníkem prý rozhodně není, stejně tak ani lhářem. Do krásné blondýnky se pak pustil i Libor Bouček s Jakubem Prachařem. Společně se zasmáli v pořadu Inkognito.

Začalo to nenápadně, ale legrace musí být

V pořadu vystupují především celebrity, které mají smysl pro humor, a to i takový, kterým se naváží do jiných osobností. Když tedy vstoupil Ondřej Brzobohatý na scénu se svým pozdravem, bylo všem jasné, že to nepůjde nechat bez odezvy.

„Krásný večer vám všem věrným, i nevěrným,“ řekl hned na začátku hudebník, který si tak možná nevědomky zadělal na legrační dohru. Jeho bývalá manželka Kuchařová ho totiž obvinila z nevěry s Danielou Písařovicovou, se kterou přiznal vztah teprve nedávno.

Kuchařová má vysoké životní nároky

Přitom manželé pracovali na rodině a také obnovili svůj manželský slib. Každý ale jako důvod rozvodu uvádí něco jiného, takže pravdu se asi nikdy nedozvíte. Na jeho pozdrav se pak chytli Prachař s Boučkem, kteří si rýpli, napsal deník Aha!

„Ten už si tady jede svou vlastní sektu věrných i nevěrných,“ dodal Prachař. „Mohou přijít i chudí,“ doplnil ještě. Také Bouček připojil něco k dobru: „Hlavně je tam ta cesta, kdy ty z bohatých děláš chudé.“

Narážel tak na to, že Kuchařová přišla nejen o manžela, ale také o spoustu peněz. Podle zdrojů je totiž modelka zvyklá žít na vysoké noze, ale měsíční potřeby si musí už nějakou dobu hradit sama. Vypadá to však, že se jí docela daří.

Zdroj: Inkognito, Aha!

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články