Kristýna Leichtová sdílí ložnici se svými dvěma dcerami. Brzy to ale bude chtít změnu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Kristyna Leichtova
Zdroj: Nextfoto

Kristýna Leichtová se společně s partnerem stará o dvě dcery. Dorotce jsou už čtyři roky, Rozárce tři. Obě holčičky spí s rodiči v jedné místnosti, což má podle herečky sice nějaké ty výhody, poslední dobou si ale čím dál víc uvědomuje nevýhody.

„Já jsem byla vychovávána v prostředí, kde rodiče a děti měli vždy oddělené místnosti. Jenže pak se holky narodily a já si nedokázala představit, že je na půlku dne (čili na noc) opustím,“ vysvětluje Leichtová u svého příspěvku.

Možná to chce změnu

Kristýna popsala, že zatímco ona s partnerem spí v manželské posteli, po obou stranách jsou dětské postýlky, kde usínají jejich holčičky. A dříve to bylo velmi praktické, teď se ale situace mění.

„Dori během dne extrémně poznává a snaží se vycházet se svými emocemi, porozumět jim, zpracovat je a případně delegovat, a večer při usínání je ta jediná šance, kdy si to všechno vysvětlit. V klidu a láskyplně,“ píše Leichtová.

Má ale pocit, že v případě, že se s holčičkou na něčem neshodne, že jde spát dívka navztekaná, nemá žádný prostor k tomu, aby to probrala se sestřičkou. Aby před spaním mohla mít od rodičů trochu odstup. A stejně tak ona nemá možnost se svým mužem probrat východu dětí. Nejspíš to tak brzy bude chtít změnu.

Ohledně dětí se stále snaží lidem radit

Leichtová sdílí na sociální síti problematiku výchovy dětí poměrně často. Některé její názory se fanouškům ne vždy líbí. V minulosti se například herečka zastala matky, která neposílala děti do školy, připomíná Extra.

Jindy zase zkritizovala konzumní společnost a napsala, že dětem by například nikdy nekoupila zbytečnost, kterou vyrobil nějaký otrok v zapomenuté zemi. V obou případech se setkala s výraznou kritikou.

A jinak tomu není ani v souvislosti s jejím sdílení ložnice s dětmi. Zatímco mnoho maminek s Kristýnou sympatizuje, najde se i řada těch, podle kterých čtyřletá holčička už rozhodně potřebuje pokoj vlastní.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články