Krajčovi v nesnázích. Richard a Karin neví, kam jim uletěly děti

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Krajco Babinska
Zdroj: Profimedia

Populární zpěvák Richard Krajčo si i nadále užívá se svou rodinou v prosluněné Dubaji. Zveřejňovat své zážitky ale nemůže. Na začátku ledna totiž nastoupil na digitální detox. Tak to místo něj obstarává jeho manželka Karin. Ta nedávno přidala na sociální síť video, jak jim uletěly vlastní děti.

Již před koncem roku 2021 se vydal zpěvák skupiny Kryštof do exotické Dubaje. S sebou vzal svou manželku, režisérku, Karin Babinskou, její dceru Jasmínu a své dvě děti Richarda a Bereniku.

Jak to vypadá na společném Instagramu hudebníka a režisérky, návrat není zatím na pořadu dne. Své fanoušky tak zásobují krásnými fotografiemi od moře.

V Dubaji si užívají

Naposledy přidali zábavné video z místní atrakce, kterou navštívily jejich děti. Jedná se o adrenalinovou zábavu, kdy jsou lidé na padáku vláčeni po moři za motorovým člunem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Karin nezapomněla přidat vtipný popisek: „Uletěly nám děti. Neviděl je někdo?“ Stejné video si na své sociální sítě vložil i syn zpěváka Richard.

Krajčo má detox

Některé fanoušky v komentářích zarazilo, jak je možné, že jsou na profil Krajča a Babinské přidávány příspěvky, když si populární pěvec právě užívá svůj leden bez internetu a sociálních sítí.

Odpověď byla překvapivě prostá. Instagramový profil totiž spravuje Richard s manželkou dohromady. Fotku tam tedy nahrála jeho žena Karin.

Občerstvení na EXPO

Pokud by si někdo myslel, že rodina tráví veškerý čas na pláži, tak by se zmýlil. V Dubaji se totiž rozhodli navštívit i světovou výstavu EXPO.

Značnou část prohlídky, alespoň podle fotografií, strávili v českém pavilonu, kde si samozřejmě nezapomněli dát pořádně vychlazené tuzemské pivo.

Zdroj: Instagram, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články