Richard Krajčo podstoupí drsnou výzvu. Zvládli byste ji také?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
richard krajco
Zdroj: Milan Malíček / Právo / Profimedia

Richard Krajčo je velmi aktivní na sociálních sítích. Vidět ho můžete nejen na Facebooku nebo Instagramu, ale sdílí videa také na dalších platformách. Tomu ale během ledna nastane konec.

Richard se stejně jako loňský rok rozhodl v lednu vypnout veškeré sociální sítě a internet. Sdělil to svým fanouškům na Instagramu, kde uvedl ještě další podrobnosti. Jeho manželka Karin bude sice „online“, ale svého muže bude podporovat.

Richard se na měsíc vzdá internetu

Richard se přiznal, že si musel stáhnout nejen spoustu hudby, ale rád poslouchá také různé podcasty. Na svém profilu tak sdělil, že si leden dává za měsíc digidetoxu. „Tak oficiálně, na měsíc leden se ‚vypínám‘. Digidetox is opět here,“ připsal ke dvěma snímkům.

„Zůstane mi tlačítková Nokie a iPod narvaný hudbou a podcasty a taky mám k zábavě knihy a karty. Ale nebojte – o instagram bude postaráno. Karin sem určitě aspoň dvě fotky během ledna dá. Mějte se tu krásně, nezapomeňte na mě a prvního února se na vás budu zase těšit,“ rozloučil se s fanoušky.

Na prvním snímku je jasně vidět, že v ruce drží opravdu tlačítkový telefon, a vypadá to, že se na digitální detox vyloženě těší. Je o něm známo, že je skoro závislý na internetu a sociálních sítích, kde sdílí všechno ze svého života.

Zpěvák si dal několik předsevzetí

Druhý snímek napovídá, a Richard to také prozrazuje, že znovu začal běhat. Dal si několik předsevzetí a začít znovu běhat je jedním z nich. Snad mu to vydrží co nejdéle, což mu přejí i fanoušci.

S Karin se také chystá na dovolenou, kterou jim fanoušci hodně přejí. Někteří ho také obdivují v tom, že se opravdu na celý měsíc vzdá telefonu. Karin se o to bude snažit také, zároveň je ale jasné, že svým fanouškům dají na svém profilu vědět, jak se jim daří.

Richard kromě dovolené chystá také několik projektů, na které jsou fanoušci zvyklí. Bude probíhat několik koncertů a také se lidé mohou těšit na Kryštof kempy, které snad letos konečně proběhnou. Bude ovšem záležet na pandemické situaci.

Zpěváka kapely Kryštof jste mohli také vidět ve snímku Gump – pes, který lidi naučil žít, kde si zahrál jednu z vedlejších rolí. Jinak se ale věnuje především své rodině a hudební tvorbě. Aktuálně ho můžete vidět například v chotovickém kostele, který spolu s Karin chtějí rekonstruovat a pořádají v něm mše a menší koncerty.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články