Komička Adéla Elbel vyvedla do společnosti dceru. Ta má za sebou velmi vážnou nemoc

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Elbel Adela
Zdroj: Profimedia

U příležitosti Midsommaru, tedy švédského svátku letního slunovratu, se v Praze konala speciální oslava pod záštitou známé oděvnické firmy. Na akci dorazila celá řada osobností včetně moderátorky a komičky Adély Elbel. Ta s sebou vzala i svou malou dceru, která nedávno prodělala velmi závažné onemocnění.

Ve venkovních prostorách švédské ambasády se v úterý konala speciální oslava letního slunovratu, která je pro danou zemi typická.

Na akci vzala dceru i přítele

Akci zorganizovala oděvní značka, která tam sezvala řadu známých osobností. Na nové modely se přišla podívat například Dana Morávková s manželem, Bára Poláková, Bára Nesvadbová či rapperka Sharlota.

Napůl pracovně tam dorazila také komička Adéla Elbel, která akci moderovala. A s sebou vzala jednu ze svých dcer a také svého partnera se synem.

adela elbel

Zdroj: Profimedia

Právě její dcera si, podle snímků, které komička vložila na instagramové stories, akci moc užila. Přitom tomu není tak dlouho, kdy na tom holčička nebyla vůbec dobře.

Do nemocnice dceru dostal následek covidu

Malá Vilma totiž prodělala na začátku letošního roku takzvaný multisystémový zánětlivý syndrom (PIMS), který se objevuje u některých dětí po nákaze koronavirem.

Jak jsme psali zde, statečná dívka si v nemocnici poležela téměř dva měsíce. Pak byla propuštěna do domácího ošetřování, kde ale rekonvalescence musela i nadále pokračovat.

Nechce být příliš úzkostlivá

Jak ale Adéla nedávno vysvětlila časopisu Maminka, stav dcery a následná péče o ni v ní zanechal velmi hluboké rány, které ovlivnily rovněž její psychiku.

„Jde i o to, najít balanc, nakolik se věnovat dítěti a nezahrnout ho péčí příliš. A nakolik třeba dalším dětem, rodině,“ vysvětlila své obavy časopisu.

„Nechci být úzkostná poblázněná matka, která zapomene na sebe, partnera a bude zahrnovat péčí jen dítě, které už chce možná spíš trochu volnosti,“ dodala.

Podle fotografií to vypadá, že je dcera spokojená, Adéla tak pomyslný balanc zřejmě opravdu našla.

Zdroj: ,OnlyU, Maminka, CNN Prima NEWS

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články