KOMENTÁŘ: Veronika Petruchová nesmí přibrat, jinak dostane výstrahu. Ten svět fakt není v pořádku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Veronika Petruchova
Zdroj: Profimedia

Moderátorka Veronika Petruchová dostala od redaktorky Super dotaz na to, jak si hlídá figuru, protože, jak je známo, obrazovka rozšiřuje. Odpověď mnohé mohla překvapit – když totiž Veronika přibere, dostane výstrahu.

Tento text je komentářem autora.

Kult krásy se během staletí měnil a i nadále mění. Od vyhublých modelek se nyní přechází k přirozenější postavě, která může být i trochu baculatá. Plus size modelky jsou dnes velmi žádané, a tak si možná mnozí mohli myslet, že už to s tím hlídáním váhy není tak hrozné.

Stále jsou však odvětví, kde jsou ženy i muži hlídaní a nesmí přibrat. Patří mezi ně i televizní moderátoři.

Výstražný prst kvůli váze

Moderátorka Veronika Petruchová dorazila na předávání cen Český slavík ve vyzývavém modelu, který zdůraznil její vnady.

Petra patří mezi krásné ženy a nemusí být extrémně hubená, aby jí to slušelo. Jak ale přiznala, je velmi hlídaná.

„Jsme přísně hlídaní. Když přiberu kilo, dvě, někdy se podaří i víc, tak dostanu upozornění a musím zhubnout. Zrovna teď jsem ve fázi, kdy bych se měla hlídat, abych se vešla do kostýmů,“ uvedla ve zmíněném rozhovoru.

Moderátorka se poměrně diplomaticky vyhnula odpovědi, co by se stalo, kdyby přibrala a neposlouchala výstrahu stylistů a vedení televize.

Nejspíše jí poté i došlo, že možná práskla něco z interního tajemství, a tak začala trochu couvat s tím, že jí to vlastně takhle vyhovuje a že je za to ráda.

Můžeme jí to však věřit?

Ani o gram více

Osobně si nejsem vůbec jistá, zda by mi hlídání mé váhy bylo příjemné. Představa, že přijdu večer do práce a zde mi tým stylistů řekne, že jsem moc tlustá na kostým a musím zhubnout, mě doslova děsí.

Nevím, jak u vás, ale u mě by se objevila nutkavá potřeba se zvednout a s pláčem utéct. No a následně sníst něco sladkého, přiznávám se.

Ale tady nejde o mě a mou přecitlivělou povahu. Spíše se však bojím světa, v němž vyroste i moje dcera. Je správné, aby někdo měl právo hodnotit vaši osobnost dle váhy?

Pokud nezhubneš, nebudeš dobrá moderátorka, protože nebudeš dobře vypadat na obrazovce. Mně ale jde hlavně o to, aby dané moderátorce bylo rozumět a působila lidským dojmem.

Upřímně by mě zajímalo, jak by se štábem televize Nova vymetla taková Oprah, když by jí řekli „ty ty ty Oprah, musíš zhubnout, abys na obrazovce nevypadala moc tlustě“.

Zdroj: Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články