KOMENTÁŘ: Přátelé již nemlčí, zato Nela Slováková by měla. Matthewa Perryho označila za slabocha a sobce

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Matthew Perry
Zdroj: s_bukley / Shutterstock.com

Nečekaná smrt Matthewa Perryho poslední dny plní stránky novin i dalších médií. Fanoušci spekulují, kolegové a rodina truchlí. A někteří se rozhodli, že je jeho smrt skvělou příležitostí na sebe upozornit. A tak se objevila na scéně Nela Slováková a její slova naštvala tolik lidí, že se k ní musel vyjádřit i TMBK.

Následující text je názorem autorky. 

Matthew Perry zemřel ve své vířivce v sobotu 28. října a dodnes není jasné, co bylo příčinou úmrtí. Ani pitva prý neodhalila příčinu smrti a případ převzalo oddělení vražd.

Jedná se o běžný postup, když pitva sama o sobě neodhalí jasnou příčinu. Vzhledem k hercovým celoživotním závislostem se nyní čeká na toxikologické testy.

Přátelé prolomili mlčení

Fenomén seriálu Přátelé se zdá být věčný, a tak smrt zasáhla miliony fanoušků. Ti pokládají květiny k jeho domovu či kultovním místům spojeným se seriálem.

Dlouho se čekalo na vyjádření zbylé pětice hereckých kolegů, ti nakonec prolomili své mlčení.

„Všichni jsme naprosto zničeni ztrátou Matthewa. Byli jsme víc než jen kolegové. Jsme rodina. Je toho tolik, co bychom mohli říct, ale teď si musíme dát čas na truchlení a zpracování této nedozírné ztráty. Časem řekneme víc, jak a kdy budeme moci. Prozatím jsou naše myšlenky a láska s Mattyho rodinou, jeho přáteli a všemi z celého světa, kteří ho měli rádi,“ vydali společné prohlášení pro server People.

Na vyjádření jiných se naopak vůbec nečekalo. Jako tomu je v případě Nely Slovákové.

Byl to slaboch a sobec

Ta se po vzoru rčení přihřát si svou polívčičku rozhodla, že slova „Matthew Perry“ jsou teď hodně vyhledávaná, a tak si zvýší počet sledujících svým vyjádřením k hercově smrti.

„Všechny věci se v životě dají řešit!!! Závislosti, užívání léků a podobně! Jen slaboši je řešit neumí / nechtějí!!! Proto ani nevím, jestli mi je líto, že se opilý utopil ve vířivce!!! Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru! Pardon,“ rozjela se na svém instagramu.

Příspěvek několikrát smazala a zase zveřejnila. Nyní jej již nelze dohledat. Naštěstí si ho ale mnozí všimli a stihli jí od plic říct, co si o ní myslí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

Bočanové se stáhnul žaludek

Pod smazaným příspěvkem si tak sledující mohli přečíst například příspěvek od Patricie Pagáčové: „Uf uf uf, to snad ani není možný.“

Ještě více však Slováková naštvala Mahulenu Bočanovou, která měla potřebu jí napsat, jak je samolibá.

„Twl, to je zlej sen. Se mi úplně stáhnul žaludek z toho hnusnýho komentáře… Nevědomost se samolibostí, pekelná kombinace,“ zněla reakce Bočanové.

Slova Nely Slovákové nenechala klidným ani známého recesistu TMBK. Ten hned vytvořil koláž narážející na Nelin podnikatelský počin, kdy se v době COVIDU snažila vydělat na rouškách s aktivním stříbrem.

„Kdyby nebyl Matthew Perry slaboch a koupil si mé rukávky s aktivním stříbrem, mohl žít, sobec jeden,“ zní komentář.

Všichni jste mě špatně pochopili

Nela nejspíše pochopila, že přestřelila, a druhý den přišla s obsáhlým příspěvkem o tom, že byla špatně pochopena.

„Nebylo myšleno nic špatně a v podstatě je to nepochopeno absolutně. Bylo to myšleno v dobrém. Je mi líto nepochopení, co tím básník chtěl říct,“ bylo například v příspěvku.

Nakonec ale i ten smazala, protože její zoufalý pokus přesvědčit ostatní, že to vlastně jen všichni špatně pochopili, skončil další ostrou kritikou.

A tak se raději Nela vrátila ke stories ve fitku či na nákupech, protože to jediné jí jde dobře.

Zdroje: Extra, People, Blesk, Instagram, VIPStar, OnlyU

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články