KOMENTÁŘ: Eva Burešová už nesdílí na sítích části těla svého syna. Místo toho píše o křehké duši

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

Za své příspěvky na sociálních sítích bývá Eva Burešová často kritizována. V minulosti si vysloužila negativní komentáře především za snímky, na kterých ukazovala části svého syna Tristana, nikdy ale lidem neukázala, jak její dítě vlastně doopravdy vypadá. Proto se rozhodla v posledních dnech raději pro sdílení zážitků z práce a také náhodných mouder.

Text je komentářem autorky.

Nejen Eva, ale i její partner Přemek Forejt byli v minulosti terčem posměchu. Jejich syn je podle některých sledujících prý příšerka. Jinak si lidé nedovedou vysvětlit, proč jim pár Tristana neukáže. Viděli sice jeho ruku, nožičku nebo kousek hlavy zezadu, to je ale všechno.

„Přišel mi dotaz, proč toho nejmladšího rytíře už neukážeme. Odpověď je vlastně jednoduchá. To víte, že bych vám ho ráda ukázala. Ale je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,“ vysvětlila kdysi Eva.

Křehké duše to mají těžké

V posledních týdnech se na instagramu Burešové žádná část těla jejího syna neobjevila. Možná jí došlo, že je lepší konečně sdílet něco, co dává alespoň trochu smyslu.

I když očividně podle toho, co přidala nedávno, nechce toho smyslu zase do příspěvků přinášet moc. Na posledním snímku se předvedla v kostýmu kovbojky a připsala k němu záhadný, určitě ale velmi moudrý citát.

„Křehký duše to mají někdy těžký. Milují život, milují lásku a radost. Ale někdy, když toho hodně dávají, pak jim déle trvá to vše nabrat zpět.“

Dočkala se podpory

I když velmi často Eva schytává za své příspěvky kritiku, tentokrát se dočkala od sledujících velké podpory. Pod její fotkou se to hemží milými komentáři. Podle všeho potěšila mnoho lidí svým posledním koncertem.

„U nás doma to vaším koncertem stále žije. Manžel se hlásil jako doprovod dcery, ale odcházel stejně nadšený jako ona,“ vzkázala Evě například uživatelka Luci Kyselá.

„Zvládla jsi to, jsme na tebe pyšní. Teď si odpočiň,“ doplnila Andrejjka. Burešová tak možná konečně našla ten tip příspěvků, který má na její fanoušky pozitivní vliv. V následujících dnech se tak jistě ještě dočkáme nějakého toho velkého moudra.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články