Eva Burešová ještě nějaký čas syna neukáže. Je to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, vysvětlila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Buresova
Zdroj: Nextfoto

Svého syna Tristana ukazuje Eva Burešová lidem po částech. Jednou přidá fotku s jeho ručičkou, podruhé s nožičkou, potřetí ukáže kousek jeho bříška. Nicneříkající snímky už lidem začínají vadit, a herečka proto prozradila, proč zatím s Přemkem Forejtem na sociální síti neukázali jeho fotky. Vysvětlila, že je to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za ně.

Stejně tak jako Eva se i Přemek Forejt několikrát pochlubil s fotkou, na které sice Tristan je, do obličeje mu ale vidět není. Na instagramu se tak slavný kuchař nedávno dozvěděl, že má nejspíš doma příšerku, a proto odmítá syna ukazovat.

„To už je přehnaně trapné a nudné. Kusy čehosi… Jiné celebrity se za své děti nestydí, holt nemají důvod ani strach svoje děti ukázat. Nemají holt příšerky. Celkově trapas a nuda dávat like rukám a podobným kusům těl na fotkách. To si like fakt nezaslouží, tyhle fotky o ničem,“ pustila se do něho například jedna z uživatelek.

Forejt se následně na svém profilu na nějaký čas odmlčel. Zda se ho slova dotkla, nebo mu jen došly fotky různých částí těla jeho syna, to není úplně jasné.

Druhého syna klidně ukáže

Eva má z předchozího vztahu syna Nathaniela, který se narodil v roce 2017. Pro Expres zpěvačka v minulosti prozradila, že její tehdejší partner přestal vztah po narození syna zvládat, a ona tak na výchovu skončila sama.

Nathaniel se na její sociální síti sice neobjevuje nijak často, párkrát se už ale s jeho fotkami lidem pochlubila.

Aby se neřeklo, že své děti neukazuje vůbec, na jejím posledním selfíčku je vlasatý chlapec v pozadí, sedí u stolu a věnuje se jídlu.

Burešová tak lidem ukázala alespoň jednoho ze svých synů a vysvětlila, proč si toho druhého nechává pro sebe.

Je to naše jediné tajemství

„Přišel mi dotaz, proč toho nejmladšího rytíře už neukážeme. Odpověď je vlastně jednoduchá. To víte, že bych vám ho ráda ukázala. Ale je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,“ uvedla.

Nejspíš svým prohlášením zklamala fanoušky, kteří očekávali, že brzy chlapce uvidí. Na druhou stranu velká část jejích sledujících rozhodnutí chápe. Komentáře pod příspěvkem jsou tak vesměs kladné.

„Tvoje děti, tvoje rozhodnutí, kdy je ukážeš světu. Všechno má svůj čas,“ napsala k fotce paní Martina. „Ano, je to vaše věc,“ souhlasí s ní i uživatelka Ilona.

Zdroj: OnlyU, Instagram, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články