Kde je dnes dvojnásobný vítěz VyVolených? Vladko Dobrovodský žije v zahraničí, přátelé z Čech o něm nic nevědí

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Vladko dobrovodsky
Zdroj: Profimedia

Soutěže VyVolení se zúčastnil dvakrát. V obou případech vyhrál. Vladko Dobrovodský se zapsal fanouškům do paměti jako sympatický muž s dlouhými vlasy, který si své výhry zasloužil. Kde je mu ale konec?

Poprvé se stal vítězem pořadu v roce 2005. Podruhé pak ve vile zůstal až do úplného konce v roce 2013. Jenomže po skončení soutěže se po něm slehla zem. Kde dnes je a jak vlastně se svou výhrou naložil?

Měl velký sen

V první řadě vyhrál 11 milionů korun. V soutěži se svěřoval, že jeho velkým snem je jednoho dne vybudovat vlastní restauraci. Na to ale nejspíš nikdy nedošlo, uvádí Blesk pro ženy, podle kterého vítěz VyVolených peníze jednoduše rozházel.

Když vyhrál podruhé, s částkou 5 milionů korun už zacházel opatrněji. Tedy alespoň do chvíle, kdy žil v České republice. Potom ale zmizel za hranicemi a o tom, co s penězi udělal, nemá nikdo tušení.

Život v zahraničí

Do Čech se vrací jen velmi výjimečně. O tom, co se tu děje, mít přehled ani nechce. Kde přesně je, to neprozradil. Kdysi pouze serveru Expres sdělil, že se nachází více než 2 500 kilometrů daleko.

„V Česku nežiju už strašně dlouho let, nevím, co se tam vůbec děje. Jen občas zajedu za matkou, jinak se v Česku už vůbec nepohybuju,“ napsal tehdy novinářům.

A netuší o něm nic ani jeho dobří kamarádi z vily. „Vůbec nic netuším. Asi před rokem jsem četl v bulváru, že žije dva a půl tisíce kilometrů od ČR. A že pokud vyrazí domů, tak jen kvůli návštěvě své matky. Kde ale je dnes, těžko říct,“ uvedl pro Život v Česku před časem účastník VyVolených Emil Zajac.

Zdroj: Blesk pro ženy, TV Guru, Život v Česku, Expres

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články