Kazma zase změnil účes. Vypadá jako exotický opeřenec

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bartosek Kazma
Zdroj: Nextfoto

Moderátor, influencer a internetová osobnost Kamil Bartošek alias Kazma má svůj typický smysl pro humor a také styl života. A rozhodně se nezalekne žádné kontroverze. Když minule změnil účes, někteří fanoušci ho úplně nepochválili, tak se rozhodl pro další změnu. Teď už zůstali v šoku úplně všichni.

Kazma se proslavil na české scéně především svým projektem One Man Show, kde předváděl někdy více, někdy méně zábavné kousky.

Opět nový účes

Nyní se ale přesunul spíše na sociální síť Instagram, kde má úctyhodných 661 tisíc sledujících. Tam přidává krátká zábavná videa ze svého života.

Jedno takové zveřejnil včera večer. Na krátkém videu je zachycen u kadeřníka. Jak je posléze jasné, Kazma si nechal udělat novou barvu vlasů.

Růžová to může být

A je to tedy opravdu „něco“. Zatímco spodek hlavy má vyholený, na vrchu má vlasy delší. Právě ty nyní mají sytě růžovou barvu.

Při bližším zkoumání je vidět, že se jedná o opravdu dobrou kadeřnickou práci. Účes snoubí více odstínů růžové a jsou tam také vidět odlesky fialové. Kazma tak působí trochu jako exotický pták.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch)

Sledující se neshodnou

Moderátor se svými vlasy rád experimentuje a rád jimi šokuje. Naposledy to udělal na konci loňského roku, kdy se nechal odbarvit úplně na blond.

Tehdy se mu jeho sledující spíše smáli, jak jsme psali zde. V komentářích mu vzkazovali, že vypadá jako člen skupiny Scooter, či dokonce Lunetic.

I nyní jsou reakce na jeho nový „look“ rozporuplné. „Wow, super,“ napsala jedna sledující. „Sluší,“ přidala se další. Jiní označili Kazmův nový účes za krizi středního věku či jako znak syndromu vyhoření. A jak se líbí jeho nový účes vám?

Zdroj: Instagram, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články