Kazmův nový účes je fanouškům pro smích. Prý by mohl s klidem dělat frontmana skupině Scooter

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kazma
Zdroj: Profimedia

Internetový moderátor a influencer Kazma Kazmitch byl vždycky svůj. Mnoho fanoušků ho pro jeho ojedinělý styl miluje, jiní s ním občas mají problém, z čehož si ale umělec nic nedělá. V nedávné době změnil účes i barvu vlasů, ale ne každého tím oslnil. Co říkáte vy?

Svým novým vzhledem se pochlubil fanouškům Kazma na Instagramu, kde je poměrně populární. Jeho účet má přes 660 tisíc sledujících a denně se na něm objeví něco zajímavého. Ke krátkému videu, kde se na fanoušky šklebí a ukazuje vlasy ze všech stran, přidal ikonicky písničku od blonďatého rappera Eminema.

Jenže i když má příspěvek za den více než 7000 srdíček, ne všechny komentáře jsou pozitivní a někteří lidé dokonce přirovnávají Kazmu ke zpěvákovi ze skupiny Scooter, který se svým krátkým blond účesem proslavil. Jednoduše ne každá změna je k lepšímu.

Zestárnul

„Eminem? No, spíš Scooter,“ píše pod videem hned první fanoušek. „Pár let přidáno, nic moc… Ale to je normální, že si po rozchodu člověk mění vlasy. Jen to bývají většinou holky,“ směje se další fanoušek a připomíná Kazmovi bolestivou ránu z osobního života.

Podobně reagují i další a slova o rozchodu jsou pod videem velmi častá. Místo toho, aby Kazma zapomněl na to, co se stalo, všichni mu to v souvislosti s jeho vlasy připomínají. To pravděpodobně neměl v plánu, teď se s tím ale bude muset nějak vypořádat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kazma Kazmitch (@kazma_kazmitch)

„Ehm, vypadáš starší. A jsi hrozně nevýrazný. Za mě rozhodně ne,“ vyčítá Kazmovi další fanynka. Na tom, že s novou barvou zestárl, se shoduje hodně lidí, podle některých to ale není špatné. Naopak podotýkají, že Kazma vzhledově vyspěl a v jeho kariéře to třeba může být dobře.

Eminem + Lunetic

Mnoho lidí sice popisuje Kazmu jako nového frontmana Scooteru, najdou se ale i ti, kteří v něm Eminema trochu vidí. Ovšem kříženého. „Vypadáš jako kdyby nakřížili Eminema a Martina Kociana z Lunetic,“ směje se jeden ze sledujících. A jeho komentář je hojně podporován dalšími fanoušky.

„Kazma hledá přítele,“ píše nelichotivě další člověk. Mezi mnoha urážkami a slovy, která příliš u srdce nezahřejí, se sice objeví sem tam světlý komentář, vypadá to ale, že si Kazma změnou barvy moc nepolepšil. Jak ale píše jedna z fanynek: důležité je, jestli se to líbí jemu.

A vypadá to, že v tomhle ohledu není o čem pochybovat. Kazma se novými vlasy vychloubá a usmívá se do všech stran, takže se dá předpokládat, že on sám je nadšený. A fanoušci si jednoduše budou muset zvyknout. Stejně tak jako jeho osobnost je teď i jeho vzhled velmi originální.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články