Kateřina Brožová se s dcerou objevila na stejné akci jako Agáta se Soukupem. Drama se ale nekonalo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Brozova Katerina
Zdroj: Nextfoto

Herečka Kateřina Brožová byla jednou z celebrit, které si nenechaly ujít slavnostní premiéru velkofilmu Petra Jákla Jan Žižka. S sebou vzala i svou dceru a oběma to moc slušelo. Všichni ale čekali, co se stane, až se potká se svým expartnerem Jaromírem Soukupem a jeho novou partnerkou Agátou Hanychovou.


V pondělí se konala slavnostní premiéra velkofilmu Jan Žižka, který má přímo hollywoodské obsazení. Není proto divu, že si jej nenechala ujít celá řada zahraničních i českých hvězd.

Kateřina i její dcera vypadaly parádně

Mezi českými celebritami se objevil například Roman Šebrle, Petr Janda či Iva Kubelková. Dorazila také herečka a zpěvačka Kateřina Brožová.

Ta s sebou vzala svou dceru Kateřinu, která se nedávno vrátila ze své dovolené ve Spojených státech amerických. Informovali jsme vás o tom zde.

Brožová si akci velmi užívala, čímž se pochlubila i svým sledujícím na instagramu. Na fotografii, kterou zveřejnila, to jí i její dceři Kačence velmi slušelo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Brožová a Hanychová na stejné akci

Na premiéře se shodou okolností objevil i hereččin bývalý partner Jaromír Soukup, který přirozeně dorazil po boku své nové lásky – influencerky a moderátorky Agáty Hanychové.

Právě ta si nedávno nevybíravě do Brožové rýpla, když se dozvěděla, že kvůli ní údajně odešla z připravovaného muzikálu. Kateřina se však k jejímu výpadu nijak nevyjadřovala.

Tváří tvář se nesetkaly

Žádné drama se však na akci nekonalo. Obě dámy se totiž vůbec nepotkaly. „Kdyby mi to neřekli novináři, tak ani nevím, že tady je. Nepotkali jsme se tváří v tvář,“ řekla Super Hanychová.

Ona i Soukup totiž ihned po konci filmu zamířili rovnou domů, zatímco Kateřina si se svojí dcerou užila také následnou afterparty. Tak uvidíme, jak dopadne jejich setkání příště.

Zdroj: OnlyU, Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články