Agáta Hanychová poslala vzkaz herečce Brožové. Ta kvůli ní odmítla roli v muzikálu

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Veronika Žilková, maminka Agáty Hanychové, dostala roli v připravovaném muzikálu Okno mé lásky. V něm se měla alternovat s Kateřinou Brožovou. Ta ale roli odmítla z jediného důvodu.

Pracovní nabídku nepřijala, protože by se pravděpodobně musela potkat s Jaromírem Soukupem, což je její bývalý partner a aktuální muž Agátina života. S nimi se ale potkávat nechce, i když nejdříve souhlasila s tím, že hrát bude. Na první zkoušku už ale nedorazila.

Brožová se o Soukupovi bavit nechce

Se Soukupem žila několik let, dokonce se podle všeho mělo schylovat ke svatbě. Nakonec ale přišel rozchod a od té doby nejsou v kontaktu. Brožová uvedla, že odešla z muzikálu nejen kvůli soukromí, ale měla i profesní důvody.

Vztah Hanychové a právě Soukupa se provalil už v červnu a od té doby jsou jich všude plné noviny, internet i časopisy. Brožová už v červnu měla mluvit s producentem muzikálu a roli odmítnout, napsal Blesk.

K tomuto tématu se samozřejmě Hanychová musela vyjádřit, a to nejen na instagramu, kde denně podává živé reporty o tom, co dělá jak ona, tak její partner nebo děti. Právě při zavařování okurek poslala Brožové vzkaz.

Agáta zpívat neumí, ale pusu má prořízlou

„Kateřino, já vůbec neumím zpívat a v tom muzikálu nehraju, takže kvůli mně jsi rozhodně odcházet nemusela,“ vyjádřila se. Jestli ale dostane odpověď od Brožové, není jasné. Co ale víme, že vztah Agáty a Soukupa nabírá na obrátkách.

Vypadá to, že je modelka pořád hodně zamilovaná, avšak rozhodne se v následujících týdnech. Většina jejích partnerů totiž dostala kopačky již po třech měsících vztahu. Nyní to ale vypadá, že narazila na toho pravého.

Společně tráví čas ve Španělsku, kde má Soukup vlastní vilu, na dovolenou si vyrazili do New Yorku. Soukup si rozumí i s jejími dětmi a maminkou Veronikou Žilkovou, kterou k moři pozval také.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články