Kateřina Brožová odmítla alternovat Veroniku Žilkovou. Důvodem je zřejmě vztah její dcery se Soukupem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
katerina brozova
Zdroj: Profimedia

Od začátku vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se k němu vyjádřila už řada celebrit. Mnoho fanoušků ale možná čekalo na to, až konečně promluví Kateřina Brožová. Ta totiž sama dříve se Soukupem žila, ohledně jeho nové lásky ale doposud mlčela.


Jakou ironií bylo, když se měla Brožová v muzikálu Okno mé lásky alternovat s Veronikou Žilkovou, maminkou Agáty Hanychové. Jakmile vyšel na povrch vztah mezi ní a Soukupem, Brožová se role vzdala. Z osobních důvodů odmítla s Žilkovou spolupracovat.

Kateřina Brožová uvedla, že se na zkouškách odmítala potkat s matkou ženy, která randí s jejím bývalým. Ten se navíc podle všeho chová k Agátě úplně stejně jako tehdy ke Kateřině. Strávil s ní nějaký čas ve své vile, ukázal fanouškům pár společných fotek a teď už pro ni nejspíš chystá pořad na TV Barrandov.

Žilková je z něj uchvácená

Ačkoli Veronika Žilková byla nejprve ke vztahu své dcery se Soukupem skeptická, a dokonce ironicky prohlásila, že se k sobě tihle dva „opravdu hodí“, nakonec si společně s Agátou užívala u Soukupa ve vile a teď má na něj pozitivní názor.

Když se Blesk pokoušel zjistit, proč Brožová odstoupila od alternace role v muzikálu, odpověděla herečka stručně: „Důvodem jsou soukromé a profesní důvody.“ Podle lidí z jejího okolí je ale důvod naprosto jasný, producent to deníku navíc potvrdil.

„Kateřina mi před dvěma měsíci avizovala, že v muzikálu hrát nemůže, a vysvětlila proč. Říkal jsem jí, že se sejdeme a vyřešíme to mezi čtyřma očima, ale nepovedlo se,“ řekl. Je mu líto, že na základě osobních problémů o herečku přišel.

„Minulý týden prostě padlo definitivní NE a Kateřina smlouvu nepodepsala. K jejím osobním důvodům se nechci vyjadřovat, ale plně je respektuji,“ řekl. Dodal ale, že má Brožová dveře stále otevřené a může s ním kdykoli opět navázat spolupráci.

Janda: Je to nesmysl

Ačkoli producent muzikálu Kateřinu částečně chápe, jinak to má rocker Petr Janda. Jeho písně se v muzikálu objevují, proto se média zajímala i o jeho názor. „Co já na to? Já jsem mužskej, já to beru jinak. Mě by nějaké milostné hrátky nějakého Soukupa s nějakou ženskou vůbec nerozhodily. A taky je to už dávno, co s ním Brožová žila, ne?“ řekl.

„Já být jí, tak to naopak budu chtít na jevišti matce té Hanychové natřít. Přece všichni víme, že rivalita vás dožene k tomu nejlepšímu výkonu!“ dodal.

Brožová ale už podle slov z rozhovoru pro iDNES nepůsobí jako někdo, kdo by se chtěl rvát. „Jsem fatalistka, netlačím na pilu a nechávám to osudu. Na druhou stranu jsem člověk, který lásku potřebuje a také rozdává. Někdy až moc,“ objasnila s tím, že jí žádná hádka nestojí za bolavé vzpomínky.

Zdroj: iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články