Karlos Vémola měl být své ženě nevěrný v den, kdy mu porodila druhé dítě. Milence sliboval, že pak Lelu opustí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia

Karlos Vémola má v poslední době stále co vysvětlovat. V médiích se hovoří o tom, že je možná nevěrný své ženě Lele, se kterou má dvě děti. Podle některých zdrojů by to nebylo poprvé. Objevily se dokonce informace o tom, že byl s jinou ženou i v den, kdy jeho manželka rodila druhé dítě.


Karlos v současné době tráví čas v Thajsku, kde se připravuje na další ze svých zápasů. Nedávno ale veřejnost zaskočilo video, na kterém se po jeho boku objevila blondýnka Lara.

MMA zápasník tvrdí, že byla jen náhodnou kolemjdoucí, několik důkazů ale vypovídá o tom, že se spolu znají důvěrněji, uvádí Extra. „Já se tomu nedivím. Mě to nepřekvapuje. Samozřejmě Lela je za mě chudák ženská. Za tím si stojím,“ říká k situaci česká plastic queen Eva Feuereislová.

S tou si v minulosti údajně Karlos vypisoval. Eva také serveru Kafe prozradila, že Vémola si měl psát erotické zprávy s jinou ženou i v den Lelina porodu.

Píše všem, kdo mají velká prsa

Eva Feuereislová se s Vémolou prý osobně nezná. Nějaký čas si spolu ale psali. „On píše podle mě všem holkám, které mají velká prsa, nafouklou pusu a prostě jsou plastové od pohledu,“ říká v rozhovoru.

Pak se ale jednoho dne dozvěděla od jedné ze svých kamarádek, že se s Karlosem Vémolou schází. A to bylo v době, kdy byla Lela podruhé těhotná. „Říkal jí, že mají krizi a že až se narodí ta holčička, ta Lilinka, tak že Lelu opustí,“ vysvětluje Eva.

K tomu nakonec nikdy nedošlo. V den, kdy Lela rodila, ale údajně napsal Vémola své milence zprávu o tom, že jede do nemocnice. Po návratu domů se pak měl se ženou setkat. Zatímco jeho manželka ležela v porodnici, on byl doma s jinou.

„Nestydí se v den porodu svojí ženy, kdy má zašitý spodek nebo břicho po císaři a trpí v bolestech, obcovat s jinejma holkama v posteli u nich na baráku,“ řekla také Feuereislová pro Kafe.

„Jasně, beru to tak, že jsou frajeři, kteří jsou ženám nevěrní. Ale dělají to potichu. Tohle hovado – s prominutím – to dělá tak, že ubližuje naprosto všem okolo. Nestydí se v den porodu svojí ženy obcovat s jinými holkami v posteli u nich na baráku,“ doplnila Feuereislová.

S Larou prý nic nemá

I v současné době se spekuluje o tom, jak je to mezi Vémolou a blondýnkou Larou, která ho doprovází v Thajsku. Ačkoli on tvrdí, že ji nezná a na jeho videu se objevila jen náhodou, podle některých zdrojů jde o pracovnici podniku, který Vémola často navštěvuje.

Několikrát bylo navíc viděno jeho auto před místem jejího bydliště dle zdroje serveru Extra. „Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Tak ze mě zase všichni dělají nějakého sexuálního predátora, že sem jezdím asi si užívat, a ne trénovat,“ cituje Vémolova slova Extra.

Blesku se pak podařilo získat i vyjádření samotné Lary. Její slova jsou ale nicneříkající. „Ano, jde o nedorozumění a mám i důkazy, ale jsem stále v šoku a snažím se to trochu rozdýchat,“ uvedla.

Zdroj: Kafe, Extra, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články