Karel Zima otevřeně promluvil o problému se založením rodiny

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zima Karel
Zdroj: Profimedia

Populární herec Karel Zima se nedávno podruhé oženil. Nikoho tak nepřekvapilo, když začal mluvit o založení rodiny. S manželkou Lucií to ale bohužel nejde úplně podle plánu. Prozatím zkouší asistovanou reprodukci, nebrání se ale ani adopci.

Karel Zima, známý například ze seriálu Slunečná či Temný kraj,  se v červenci podruhé oženil. Jeho vyvolenou se stala o 20 let mladší Lucie.

Oba touží po dítěti

Herec se netají tím, že by se svou novou manželkou rád založil rodinu. On sám má z předešlého manželství dvě děti, jednadvacetiletou Agátu a osmnáctiletého Jonáše.

„Ano, rádi bychom měli miminko. Zatím se to úplně nedaří přirozenou cestou, takže se pokoušíme využít všech možných dostupných vědeckých prostředků a doufáme, že to vyjde,“ promluvil Zima otevřeně pro deník Blesk.

„Podstoupili jsme už první pokus a ten nevyšel. Tak uvidíme, jestli vyjdou další,“ dodala jeho mladá a sympatická manželka.

Pomáhá jim moderní medicína

Naději ale zatím neztrácejí a věří, že vše dopadne dobře. „Možností je několik. Medicína je už tak otevřená,“ řekla Blesku Lucie.

Oba se k tématu vyjádřili velmi upřímně, a to nejen v rozhovoru, ale také na sociálních sítích. Chtějí tím totiž podpořit lidi, kterým se početí také nedaří.

Nebojí se ani adopce

V Blesku promluvili i o variantě, že to nakonec vůbec nedopadne. „Jsme otevřeni tomu, kdyby to nevyšlo, že bychom dítě adoptovali,“ svěřil se Zima.

„Říkali jsme si, že kdyžtak adoptujeme nějaké romské miminko. Ta jsou dostupná mnohem rychleji,“ dodala upřímně hercova manželka.

Zdroj: Blesk, OnlyU, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články