Karel Zima se podruhé oženil. O 20 let mladší partnerku i řadu celebrit dojal vtipným proslovem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karel zima
Zdroj: Nextfoto

Herec Karel Zima se ve svých 50 letech podruhé oženil. Své ano si řekl představitel jednoho ze štamgastů seriálu Slunečná s Lucií Kumbárovou ve středu tento týden. Do společného svazku vstoupili pod širým nebem, za přítomnosti řady hereckých kolegů a svých rodin .

Média o přípravách veselky informovala již v pondělí. Mezi hosty ze slavných řad se objevili například Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem, Jan Révai nebo Jarmil Škvrna, který se Zimou hrál v seriálu Okresní přebor.

Karel Zima jednou už ženatý byl, tehdy se mu ale vztah rozpadl a trvalo to 11 let, než se opět dokázal někomu otevřít. Jeho vztahu s partnerkou, která je o 20 let mladší, sice zpočátku pár lidí nevěřilo, teď už ale jejich lásku nikdo nepodceňuje.

Pobavil i dojal

V dnešní době je běžné, že se celebrity berou tajně, snaží se média držet stranou od svého osobního života a o veselce informují až poté, co celá věc proběhne. V případě Karla Zimy tomu ale bylo přesně naopak. Jeho uzavření svazku rozhodně utajený nebyl.

Svatby se účastnilo přes sto hostů. Kromě řady celebrit samozřejmě dorazili blízcí, rodiny a přátelé novomanželů. Zimovi šel za svědka herecké kolega Jarmil Škvrna. V divadle naopak hraje Zima svědka Škrnovi a vtipně si tak přehodili role.

Karlu Zimovi se na svatbě podařilo hosty dojmout i rozesmát. Svou nevěstu během proslovu například přirovnal ke kempu a její velké srdce vtipně označil za rozlehlé. I samotnou manželku rozplakal tím, jaká dojemná slova jí během slibu řekl.

Dojemný proslov

„Ani po té největší hádce nebude zip stažený úplně na zem. Kdykoliv přijdeš, slibuju, že ti uvařím mátový čaj a bude ti u mě teplo, přestože se jmenuji Zima. K tomu všemu mi dopomáhej bůh, Růža a terapeut,“ řekl. Podle webu Hermina press si celý proslov napsal sám.

karel zima kumbarova

Zdroj: Profimedia

Zima byl před svatbou nervózní. Jeho nastávající ale prý všechno prožívala s klidem. „Do poslední chvíle ležela na gauči a projížděla instagram,“ zasmál se herec. Pak prozradil, že pokud jim bude štěstí přát, jednou by rádi založili i rodinu.

„Dokonce i jména máme vymyšlená. Ale necháme si je pro sebe, aby nám je někdo nevzal,“ dodal. Na závěr pak ještě ujistil, že jeho svatba neměla s Janem Husem nic společného a že středeční datum svatby bylo vybráno náhodně.

Zdroj: Super, iDNES, Blesk, Extra, Hermina press

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články