Kamil Střihavka si nerozuměl s tchyní a dceři marně rozmlouval partnera z hudební branže

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
kamil strihavka
Zdroj: Nextfoto

Rockový zpěvák a představitel Ježíše v muzikálu Jesus Christ Superstar Kamil Střihavka se může pyšnit krásnou manželkou a úspěšnými dcerami Evou a Terezou. I v této rodině to však někdy skřípe.

Kamil Střihavka patří mezi umělce, kteří se své soukromí snaží před bulvárem chránit. A tak i když už žije se svojí ženou Evou přes 30 let, málokdy ji vyvede do společnosti.

V pořadu Show Jana Krause Kamil Střihavka přiznal, že když se ucházel o svou ženu Evu, jednoduché to nebylo. Jako v mnoha rodinách totiž moc nefungoval vztah s tchyní.

„Už při první seznamovací návštěvě, když jsme dojedli, chtěl jsem jí dát najevo, že nejsem žádné ořezávátko, tak jsem si utřel pusu a řekl jsem: Jídlo bylo dobré, takové teplé. A od té doby už to byla jenom válka,“ prozradil s tím, že nakonec si k sobě cestu našli, ale jen pokud se nacházeli dostatečně daleko od sebe.

Dcera přivedla do rodiny bubeníka

Starší dcera Eva podědila umělecké sklony, ale místo zpěvu se věnuje psaní. Původně z ní sice Kamil Střihavka chtěl mít sportovkyni, ale balet, karate, ping-pong, basketbal ani veslování Evu příliš neoslovily. Ač z toho tedy možná původně její otec neměl velkou radost, v psaní se jí daří. Na kontě má již tři knihy, z nichž poslední se jmenuje Opička na gumě.

Tatínka Eva nejprve nepotěšila ani výběrem partnera. Vybrala si totiž muzikanta. „Já jsem jí vždycky říkal: Hlavně si prosím tě nenabrnkni muzikanta, a už vůbec ne bubeníka. Takže přinesla domů bubeníka,“ vzpomínal nyní již s úsměvem rocker ve zmíněném pořadu.

Onen bubeník nebyl nikdo jiný, než syn Davida Kollera Adam. „My jsme se s Adamem seznámili na hudebně-divadelním festivalu, který jsem pořádala s kamarádkou Verunou, když mi bylo devatenáct a byla to úplná náhoda,“ vzpomínala na první setkání Eva Střihavková Kollerová v rozhovoru pro iDNES.

Navzdory počáteční nedůvěře je spolu pár již 14 let a vychovává dvě děti. Kamil Střihavka se tak stal hrdým dědečkem, který miluje čas strávený s vnoučaty.

Zdroj: OnlyU, iDNES, Blesk

Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články