Kamil Střihavka provdal dceru za syna svého hudebního kolegy. Hvězdný pár teď čeká miminko

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Kamil Strihavka
Zdroj: Nextfoto

Kamil Střihavka má dceru Evu a David Koller syna Adama. Jako by už při výběru jmen přisoudili těmto dvěma, aby se setkali. A stalo se! Adam a Eva se potkali, zamilovali a zůstali spolu. O tom, jaké to je být dětmi slavných rodičů a jak reagovali na jejich seznámení, promluvili oba v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. A pochlubili se malým tajemstvím.

Pokud si myslíte, že být dítětem známé osobnosti znamená lehký život v luxusu, tak vás z tohoto omylu vyvede dcera Kamila Střihavky.

Budoucí olympionička

Myslíte si, že Eva měla být po tatínkovi zpěvačkou? Tak vás asi překvapí, že tatínek měl jiné plány. Měl představu, že by se jeho dcera mohla uplatnit ve sportu. A protože si asi nebyl jistý, v čem by mohla být dobrá, vzal to ve velkém stylu.

Eva si během dětství vyzkoušela balet, karate, ping-pong, basketbal či veslování. Táta to prý bral hodně vážně, a když si po startu v přespolním běhu vykloubila koleno a vrátila se na start, dostala vynadáno. Měla se prý dobelhat do cíle. V tu chvíli ale prý Kamilu Střihavkovi došlo, že vrcholová sportovkyně z ní nebude.

Eva se věnovala i zpěvu a hře na violoncello. Ale znechutily jí to ruské paní učitelky, které měly jasně daný repertoár a nechtěly do něj vkládat populární písně. A tak ve 14 letech se vším skončila, a nakonec se stala spisovatelkou.

Syn Davida Kollera se potatil a věnuje se hudbě. Ve zmíněném pořadu uvedl, že brzy na gymnáziu pochopil, že matematika a fyzika nejsou pro něj. Založil vlastní skupinu a odešel na konzervatoř.

Ačkoliv prý začínal s hrou na klavír, nakonec skončil u bubnů, protože nebyl moc pilný a nechtěl cvičit.

Seznámení na festivalu

Adam a Eva se seznámili na festivalu, který Eva uspořádala. Adam se smíchem v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prásknul, že jej uspořádala, aby si mohla vybrat chlapa. A zatímco druhý den čekala na záplavu zpráv od všech těch chlapů, napsal prý jen Adam.

A jak na jejich vztah reagovali rodiče? Eva tátu popisuje jako velmi přísného. I v 18 letech prý stále platilo pravidlo, že musí v 8:45 zhasnout a jít spát. Právě on byl důvodem, proč se Eva chtěla co nejdříve odstěhovat a hledala chlapa, ke kterému by to šlo.

Takže hádáte správně, že to byl právě on, kdo reagoval naštvaně. Vadilo mu zejména to, že je Adam hudebník. Nakonec je prý ale rád a Adama nazývá svým nikdy nenarozeným synem.

Přes obavy Kamila Střihavky nakonec vztah dvojici vydržel 13 let, narodil se jim syn Vincent, a ten se brzy dočká sestřičky. Eva Střihavková totiž v pořadu odhalila své bříško a podělila se tak o šťastnou zprávu.

Zdroje: Extra, Prima Ženy, iDNES

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články