Jirka Babica se vyjádřil k válce se Zdeňkem Pohlreichem. Ukázal i krásnou manželku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jiri babica
Zdroj: Profimedia

Oba jsou slavní kuchaři, o každém ale fanoušci smýšlejí trochu jinak. Zdeněk Pohlreich je spíše kat, který se nebojí kritizovat jídla v restauracích a je považován za znalce vynikající kuchyně. Jiří Babica je kuchař, který vaří z toho, co se doma najde a zaměřuje se především na mladé.

Oba se už na internetu stali cílem nějakých těch fanouškovských vtipů. Málokdo ale ví, že si tropí legraci i jeden z druhého, někdy ale nejde jenom o přátelské pošťuchování. Podle některých přátel obou kuchařů mezi nimi jde občas doslova o válku, kterou začal Pohlreich.

V nové kuchařce Jirky Babicy se nicméně objevila zelená zrůda s iniciály ZP na krku a vypadá to, že kuchař se svému kolegovi za jeho legrácky pomstil. Tvrdí ale, že nemá tušení, o čem je řeč. Ačkoli vtip na Pohlreicha je v tomto případě snad úplně jasný.

Když nemáte houby, tak tam nedávejte nic

Pravděpodobně jedna z nejslavnějších hlášek spojená s Jirkou Babicou má původ právě u Zdeňka Pohlreicha. Ten totiž šil do Babicy podle Aha! kvůli jeho komentování televizního vaření. A tak vznikla válka, kterou mezi sebou oba kuchaři už nějaký čas vedou.

Je obrázek v Babicově knize parodií na Pohlreicha? On sám se brání. „Nevím, o čem mluvíte. Kuchařka je určena hlavně mladým, kteří si chtějí z toho, co je doma, něco uklohnit. Doufám, že se vám náš nový způsob bude líbit a že najdete skryté fórky,“ dodává tajemně.

Podle jeho známých je ale postava nápadně podobná jeho kuchařskému rivalovi. Iniciály ZP na krku jsou navíc rozhodně spojené s Pohlreichem. Jak na to asi šéfkuchař zareaguje? S tím si Babica nedělá starosti. I kdyby se o něco jeho rival pokusil, Babica má na své straně přátele a svou krásnou manželku.

Na výletě v Polsku

Se ženou se pochlubil Jirka zase před časem na svém Instagramu, kde občas sdílí i nějaké ty osobní zážitky nebo typy na jednoduché recepty. Jak si užíval po boku manželky dovolenou v Polsku, prozradil fanouškům s úsměvem na rtech, a nejspíš si tak z žádné války starosti nedělal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Babicova televize (@babicova_televize)

„Přátelé, se svojí krásnou ženou na výletě v Polsku po stopách mých předků,“ svěřil se na sociální síti a ukázal snímek, na kterém svou drahou polovičku objímá a oba se do fotoaparátu usmívají. Tehdy ho nic netrápilo a zdá se, že ani teď tomu není jinak.

Pokud se bude Zdeněk Pohlreich jeho rýpání nějak bránit, časem se to fanoušci jistě dozví. Podle všeho ale nehrozí nic víc, než že vznikne nějaký další kulinářský vtip, který si se jménem jednoho z kuchařů lidé spojí.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články