Jiří Langmajer po létě ladí formu. Snědl moc krav a vypil cisternu piva

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jiri langmajer
Zdroj: Nextfoto

Jiří Langmajer opět baví své fanoušky na instagramu. Celé léto ho můžete vidět, jak pilně trénuje na podzimní sezonu v divadle, a protože je léto plné piva a dobrot, bude muset zhubnout.

Jeho videa jsou legendární. Nejen on, ale také jeho manželka Adéla Gondíková si umí udělat legraci sami ze sebe. Navíc spolu tráví čas aktivně a oba se tak podělili o své zážitky. Herec se rozhodl shodit několik kilogramů tím, že začne jezdit na kole. A proč, to vysvětluje svým sledujícím.

Spousta piva, krav i vepřů

Jiří Langmajer zveřejnil video, na kterém šlape na kole a vypráví, proč se rozhodl udělat tento krok. Je to jasné – divadelní sezona se blíží a je potřeba zabrat. Svěřil se, že vypil celou cisternu určitého piva, ale je také milovníkem masa, takže bezpočet steaků z krav nebo vepřů rovněž nebylo výjimkou.

Fanoušci mu video okomentovali nejen tím, že má jezdit opatrně, ale také přiznali, že to mají velmi podobně. Dva měsíce prázdnin se podepsaly na každém z nás. Nutno ale dodat, že herec žije aktivním životem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Langmajer (@jirkalangmajer)

Humor není cizí ani jeho ženě Adéle

S manželkou se rád vydá na horské túry. Z jedné z nich pořídila video, na kterém je vidět právě Jiří s batohem na zádech, jak si vykračuje po cestě. Adéla se ho ptá, jestli pro fanoušky nemá nějaké moudro.

A Langmajer opět perlí: „Nehoň ptáka po večerce,“ řekne a v tu chvíli se Gondíková začne smát a Jirka se k ní přidá. Sledující podle komentářů ocenili jeho humor, protože mu poslali spoustu vysmátých emotikonů.

Herec je oblíbený nejen na divadelních prknech, ale často se také objevuje na filmovém plátně. Proto je potřeba neustále trénovat nejen tělo, ale také mozek. Naposledy zazářil v pokračování úspěšné filmové komedie Po čem muži touží.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články