Jiří Kajínek: Pro některé kriminálník, pro jiné uznávaný pokerový mistr. O trika s jeho obličejem a zbraní by byl velký zájem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Kajinek
Zdroj: Nextfoto

Pro někoho je Jiří Kajínek zločinec, který měl až do konce života zůstat ve vězení. Pro mnoho lidí se ale po propuštění stal celebritou. A na sociálních sítích se tak také chová. Sdílí se svými fanoušky zážitky ze svého života a chlubí se tím, jak se mu daří.

23. května roku 2017 Miloš Zeman podepsal Kajínkovi milost, připomíná Stream. Kajínek měl podle zveřejněného videa problémy se zákony už dříve.

Ve vězení skončil několikrát za vykrádání nebo nedovolené ozbrojování. Mnoho lidí tak nepochybuje o tom, že v případě vraždy dvou mužů, za kterou si měl původně odsedět doživotí, je Kajínek vinen. On ale dodnes vinu popírá.

Pravdu nejspíš už navždy bude znát pouze on. Přestože pro řadu lidí je kriminálníkem, který si svobodu nezasloužil, stal se z něj influencer a mnohými je považován za celebritu.

Hraje poker

Kajínek je velmi aktivní na sociálních sítích. Pravidelně sdílí zážitky ze svého života na instagramu, kde v minulosti mluvil například o tom, jaká má rád jídla nebo jaký má vztah se svou přítelkyní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jiří Kajínek (@kajinek_official)

V současné době se ve velkém věnuje hraní pokeru. A očividně se mu daří, nedávno se pochlubil tím, že v jednom z turnajů získal první místo. A gratulace se jen hrnuly.

Chlubí se kontroverzním trikem

Kajínek si ze své osoby dělá legraci. Někteří se tomu smějí, jiní považují jeho humor za kontroverzní. Pochlubil se například trikem, které mu dokonale ladí k hraní pokeru. Jsou na něm dvě karty: na jedné je jeho obličej, na té druhé revolver.

Někteří fanoušci se ptají, kde se dá takové triko sehnat. Kajínek však v tomto případě své fanoušky zklamal, nechal si prý udělat dvě pouze pro sebe. Je ale zjevné, že kdyby je začal prodávat jako svou značku, zájem by o ně byl velký.

Zdroj: Instagram, Stream, Plus 7 dní, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články