Jaroslava Obermaierová není vdávací typ. Trápí ji finanční problémy a bojí se o nemocného syna

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaroslava Obermaierova
Zdroj: Profimedia

V Ulici hraje ráznou a pro někoho možná až nepříjemnou majitelku pekárny. V reálném životě je Jaroslava Obermaierová milou ženou, a dokonce i mnoho jejích blízkých se proto diví, že je sama a nemá k sobě žádného partnera. Ona sama tvrdí, že má muže ráda, není ale jednoduše vdávací typ.

„Vždycky mi přišlo směšné, jak se každá holka třese na to, aby si na sebe oblékla bílé šaty se závojem a vyrazila k oltáři,“ prohlásila Obermaierová v rozhovoru pro Novinky v roce 2022. Doplnila, že samozřejmě nějakou tu lásku zažila, nikdy ale nepřerostla v životní vztah. Tedy až na jeden případ.

Jaroslava se vdala jednou, a to v roce 1981. Z jejího muže se tehdy ale vyklubal alkoholik. Den, kdy se rozvedla, byl podle jejích slov nejšťastnějším dnem jejího života.

Mužem jejího života je její nemocný syn

Jeden muž se na životě Jaroslavy Obermaierové podepsal výrazně. Je jím její syn, kterému se snaží pomáhat, jak jen může. Je totiž nemocný, trpí potížemi s dýcháním a má také psychické problémy, jak herečka prozradila už před časem.

I vzhledem k tomu se v minulém roce hned několikrát svěřila, jaký má problém se zdražováním všeho kolem sebe. O sebe se prý nebojí, má ale strach, že její syn brzy nebude mít na léky.

Myšlenky na sebevraždu?

Zdražování a problémy s financemi dohnaly Obermaierovou v minulosti dokonce k myšlenkám na sebevraždu. „Když nebude plyn a nebudu mít peníze, co udělám? Přemýšlím, že jestli nespáchám sebevraždu, tak kde si půjčím?“ postěžovala si v roce 2023.

„Chtěla jsem si koupit sýr, ale pak jsem si jej nekoupila. Strašně šlo všechno nahoru, i vajíčka. Bez nich se v kuchyni nedá skoro nic udělat,“ prohlásila dále například v rozhovoru pro Aha! s tím, že i ve svém důchodovém věku musí pracovat, aby měla peníze na důležité věci.

Tehdy to vyznělo tak, že má sama finanční problémy. A herečka dokonce přiznala, že kdyby nadále nenatáčela, pravděpodobně by z důchodu nevyšla. Nyní ale tvrdí, že na tom sama až tak špatně není a strach má především o syna.

Zdroj: Blesk, iDNES, Vlasta, Novinky, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články