Jaromír Soukup řeší problémy s rozchodem i dluhy. Přesto mu prý stačí ke štěstí málo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaromir Soukup
Zdroj: Nextfoto

Jaromír Soukup se navenek tváří, že je v naprosté pohodě, dokonce sdílí na sociálních sítích statusy o tom, jak je vlastně šťastný. Jaká je ale skutečnost? V poslední době ho potkal nejeden problém a vypadá to, že jeho úsměv je jen přetvářka. Anebo je opravdu schopen radovat se z maličkostí a komplikace házet za hlavu?

„To je krásný den. Mně stačí ke štěstí málo,“ napsal Soukup k fotce, na které je ve funkčním triku před půllitrem piva. Zdá se, že své životní trable řeší sportem a následně pak odpočinkem nad dobrým pitím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Rozchod s Hanychovou

Není to tak dávno, co se mediální magnát rozešel se svou partnerkou Agátou Hanychovou. Situace je pro něj o to náročnější, že spolu mají dceru Rozárku. Agáta na své sociální síti uvedla, že se rozešli v dobrém.

Soukup nicméně po zveřejnění jejího příspěvku nadšený nebyl. Jeho expartnerka ho totiž přidala na síť bez jeho vědomí. Ačkoli někteří lidé pasovali Hanychovou do role zlatokopky, ona tvrdí, že je pravda někde úplně jinde.

„Zatím se mi teda moc nepoštěstilo, že by mi někdo třeba něco koupil. Jakože opravdu nic, já jsem si všechno koupila sama. Róza nosí oblečení po Mie,“ uvedla modelka pro Aha! s tím, že šetří, kde se dá.

Po krk v dluzích

Sám Soukup má finančních problémů až nad hlavu. V červnu server Echo24 uvedl, že má na krku podnikatel dvě insolvenční řízení a jednu exekuci.

„Nejprve proti němu v insolvenčním řízení vystartovali provozovatelé multikin Cinema City Czech a Cinexpress společně s agenturou Knowlimits, později se připojil i mediální dům Economia. A jen co Soukup tyto dluhy v řádu milionů uhradil, musel hasit nové řízení,“ napsal web.

Soukup má tak v současné době nejspíš starostí nespočet. I přesto se ale na sociálních sítích snaží tvářit šťastně. Lidé si nicméně jeho problémy uvědomují a podporují ho.

„Jste sympaťák, držím vám palce. S lidmi bez úrovně se nezaobírejte, je to bezvýznamné,“ vzkázala mu například paní Jindra.

„Vypadáte sice unaveně, ale to tak vypadají všichni normální lidé. Jen ti, co používají filtry, vypadají echt dobře. A my normální pak z toho máme depku. Přeju, Jaromíre, ať je dobře,“ napsala pod jeho poslední snímek uživatelka Šárka.

Zdroj: Instagram, Echo24, e15, Aha!, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články