Agáta Hanychová jede dál. Vaří, hubne a pracuje, zatímco Soukup zuří

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jaromir Soukup Agata Hanychova
Zdroj: Nextfoto

Byli spolu rok a půl, Agáta Hanychová ale před dvěma dny oznámila na sociálních sítích rozchod s otcem svého třetího dítěte Jaromírem Soukupem. I kvůli společné dceři prý proběhlo všechno v poklidu. Jenomže podle všeho Hanychová oznámila rozchod bez Soukupova vědomí.

„Je něco, co vám jako své instarodině dlužím říct jako první. Náš vztah s Jaromírem je minulostí. Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Bolí to,“ napsala Hanychová na své sociální síti.

Ačkoli modelka uvedla, že se rozešli se Soukupem v dobrém, a dokonce mu poděkovala za rok a půl krásného společného života, pro samotného Jaromíra bylo prohlášení překvapením. Vydala ho totiž prý bez jeho souhlasu.

Zuřící Soukup

Podle zjištění Extra poté, co Hanychová oznámení zveřejnila, Soukup velmi zuřil. Nedal totiž k ničemu takovému svolení. Sám se k rozchodu zatím nevyjádřil.

„Soukup vůbec nečekal, že to Agáta udělá, a zuřil,“ řekl serveru zdroj z blízkého okolí páru. Agáta podle všeho chtěla mít zveřejnění informace za sebou a ulevilo se jí. Že se to Jaromíra dotkne, jí ale nejspíš nedošlo. Nebo jí to možná nevadilo.

Jako by se nic nestalo

Zatímco sledující na Soukupově instagramovém profilu čekají na nějaké vyjádření k rozchodu, sama Hanychová už na tom svém sdílí zážitky ze života, jako kdyby se nic nestalo.

Ukázala sledujícím, jak si užívá konec prázdnin u opékání buřtů, zveřejnila také recept na dýňovou polévku. Zároveň se také pochlubila tím, jak hubne. „Chtěli jste váhu, máte ji mít. Do měsíce 58 kg, ale ve svalech. Snad,“ napsala.

Ve stories se pak zaradovala, že je konečně září a děti jsou ve škole a ve školce.

Zároveň ale podotkla, že má strašně moc práce, takže si vlastně neodpočine.

Zdá se ale, že má i tak dobrou náladu. A o rozchodu od jejího posledního příspěvku nepadlo ani slovo, jako kdyby se nic nestalo.

Zdroj: Extra, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články