Jaromír Nosek se po 14 dnech dohodl s bývalou partnerkou na jméně pro syna. Malý Dominik Nick se ale soudních tahanic bát nemusí

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Miroslav Nosek
Zdroj: Profimedia

Herec Jaromír Nosek toho v poslední době stihl poměrně dost. Rozešel se s těhotnou přítelkyní, našel si novou přítelkyni, narodil se mu syn a teď už ho konečně i pojmenoval. Na jméně se totiž nemohli s bývalou partnerkou shodnout, a nakonec museli udělat kompromis a dát jména dvě. Soudní tahanice ale dle herce rozhodně nehrozí.

Zuzana Hasalíková se zcela nechtěně zařadila mezi ženy, se kterými se partner rozešel, když byly těhotné.

Na těhotenství zůstala sama

Prožili spolu mnohé – například VIP Výměnu manželek. Právě zde si Zuzana vyzkoušela péči o čtyři děti a netajila se tím, že by ráda své vlastní.

„Intenzivně pracujeme na miminku, ale zatím se to nějak nevyvinulo,“ řekla Zuzana v dubnu 2022 pro server Super.

Nakonec se ale zadařilo a dvojice se mohla radovat z očekávání prvního potomka. Všechno ale dopadlo trochu jinak a herec od Zuzany odešel.

„I když to bude nová životní etapa a nebude asi jednoduchá, moc se na Tebe, čudlíčku, těším a slibuji, že se pokusím být ta nejlepší máma pod sluncem. Vždy tu pro Tebe budu, chlapečku můj,“ napsala Zuzana na svůj instagram.

Nová partnerka a hádky?

Zuzana začátkem ledna porodila a herec s ní měl být i přímo u porodu. Hned po porodu dle deníku Blesk spěchal do bytu, který mají oba financovat z hypotéky a kde na něj čekala nová přítelkyně Iveta.

Herec se k rozchodu dlouho nechtěl vyjadřovat a raději mlčel. Pod tlakem mylných informací nakonec přece jen vyjádření vydal.

„Nikdy jsem si nepředstavoval, že bych měl dítě a s tou paní nebyl. Zuzana samozřejmě také ne. Ale pak člověk dospěje k tomu, že je lepší, aby dítě žilo ve dvou harmonických vztazích, než aby žilo ve vztahu, který by nefungoval,“ uvedl v otevřeném rozhovoru pro Expres.

Také popřel, že by se Zuzana měla i nadále podílet na splácení hypotéky jeho bytu. Navíc jí pomohl najít byt 150 metrů od toho svého.

„Vzhledem k tomu, že opustila své zázemí, tak jsem jí samozřejmě pomohl s novým bytem. Dneska to není sranda, platí se kauce a dva nájmy, takže tohle vše jsem zaplatil a dále jsme domluveni na nějakých dalších penězích,“ dodal Nosek.

Herec také dementoval, že byl měl jiný vztah a uvedl, že Zuzaně pomáhá s péčí o malého a vozí je po doktorech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mira Nosek Official (@mira_nosek_official)

Dohady o jméno skončily kompromisem

Ačkoliv se malý chlapeček narodil 4. ledna, jméno dostal až 16. ledna. Právě i toto naznačovalo, že by mezi partnery nemuselo být všechno v pohodě.

Herec však nakonec jméno syna zveřejnil a následně i ve zmíněném rozhovoru vysvětlil, proč výběr trval tak dlouho.

„Nick,“ znělo krátké sdělení herce na jeho instagramu, kde drží ručičku svého syna.

Nick bylo jméno, které chtěl herec, ale Zuzana si přála jiné. Nakonec to vyřešili kompromisem a každý si bude používat to své.

„Zuzaně se líbilo jméno Dominik, mně se líbilo jméno Nick. Pořád jsme si mysleli, že jeden z nás couvne. To se nestalo, a tak jsme si nakonec řekli, že může mít obě jména. Zní to trochu srandovně, ale jmenuje se Dominik Nick Nosek,“ dodal se smíchem herec.

Zdroje: OnlyU, Super, Expres, Super, Instragram, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články