Ženy, které opustili jejich partneři v těhotenství. Hanychová, Vojtková či A.N.D.U.L.A o tom vědí své

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Tereza Vojtkova
Zdroj: Profimedia

Jakýkoliv rozchod, pokud jej nečekáte, bolí. Mnohem horší je však bolest z rozchodu, když se společně s partnerem těšíte na potomka. Je pochopitelné, že když padne poslední pomyslná kapka, už nejde dále pokračovat. Přesto je však opuštění těhotné ženy skoro až neodpustitelné.

Každý gynekolog radí těhotné ženě, aby hlavně odpočívala a vyhýbala se co nejvíce stresu. Přece jen se jedná o křehké období v životě ženy.

Jeden z největších stresů, které žena v těhotenství může zažít, je odchod partnera, s nímž se na miminko těšila. Které slavné dámy toto zažily na vlastní kůži?

Roman Vojtek a Tereza

Brzy čtyřnásobný otec Roman Vojtek opustil svou manželku Terezu měsíc před porodem. Důvodem nebyla jiná žena, jen se Vojtek necítil šťastný.

Pro své štěstí obětoval klid a pohodu své těhotné manželky. Ta dle serveru Pro ženy skončila na kapačkách a musela brát antidepresiva. Dle deníku Blesk měla zhrzená manželka dokonce pomýšlet na sebevraždu.

Aby ulevil svému svědomí, tak ještě před porodem naběhl Vojtek s majetkovým vyrovnáním a dohodl se s manželkou na výživném i péči o děti. A byl dokonce i u porodu.

Nakonec toto období oba překonali, Tereza mu dokonce již odpustila a o děti se starají v rámci střídavé péče. Ale stejně Tereza na celou situaci vzpomíná bolestivě.

„Bylo to hnusné. Nejde k tomu nic jiného říct. Na to není jiné synonymum,“ vyjádřila se k situaci poprvé Tereza před pár dny.

Jaromír Nosek a Zuzana Hasalíková

Na Štědrý den se má herci Jaromíru Noskovi narodit první potomek. Zda se i on po vzoru Vojtka ukáže alespoň u porodu, to není jasné.

Zatím se pouze ví, že svou těhotnou partnerku, zaměstnankyni pražského letiště Zuzanu Hasalíkovou, opustil. Dle deníku Blesk mělo dojít k rozchodu již v létě, ale teprve nyní to tzv. prasklo.

„Asi vím, na co se mě chcete zeptat, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné. Prosím, nezlobte se,“ uvedl Nosek, když mu redakce Blesku volala.

A.N.D.U.L.A. a František

Své o opuštění partnerem během těhotenství ví i influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A. I když v tomto případě to byla spíše ona, kdo v roce 2018 opustil partnera, protože jí měl zahýbat.

„Od manžela jsem odcházela bláznivě zamilovaná, neviděla jsem a neslyšela. Ignorovala jsem všechny signály. Otěhotněla jsem, nebylo to plánované, ale partner si miminko přál. A nyní jsem se dozvěděla věci, které by položily na lopatky každou ženu, zvlášť těhotnou,“ uvedla důvod rozchodu Aneta.

V tomto případě to má ale dobrý konec, protože se k sobě partneři nakonec vrátili. Sice to bylo až rok po narození syna Patrika, ale nyní jsou spokojení.

Agáta Hanychová a Jakub Prachař

Byla to láska jako trám, kterou Agáta Hanychová a Jakub Prachař zpečetili těhotenstvím. Během těhotenství však média přišla s nařčením, že očekávaná dcera vůbec není Jakuba, a rozjel se kolotoč.

Dle deníku Blesk měla Agátina tchýně Dana Batulková nabourat její facebook a dodat Jakubovi důkazy o Agátině nevěře. Trochu přitažené za vlasy, ale něco se muselo stát, protože Prachař ještě před porodem začal řešit rozvod.

Agátu opustil ve třetím měsíci těhotenství a ta si poté zažila ne úplně příjemné těhotenství. Pak to sice manželé zkusili slepit, ale už to nešlo.

A dohady médií o tom, že Mia není Prachařova? Ty vzaly za své ve chvíli, kdy se malá dcera narodila a ukázalo se, že je věrnou kopií tatínka.

Zdroje: Prima ženy, Blesk, Extra, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články