Jana Paulová zavzpomínala na novomanželský polibek. Svého muže si brala před 46 lety

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jana Paulova
Zdroj: Nextfoto

Jana Paulová je šťastná jak ve svém pracovním životě, tak i v tom osobním. Svého manžela si brala před 46 lety a podle jejích slov jsou do sebe stále zamilovaní jako zamlada. Na své sociální síti herečka zavzpomínala na svatební den i na to, jaký byl její novomanželský polibek.


Ve vztahu jsou podle ní důležité maličkosti. Manžela se tak snaží každým dnem něčím překvapit. K televizi mu například nosí pivo v kelímku a párek na tácku, aby mu nebylo líto, že není na stadionu. A on její snahu oplácí.

„On mi dělá pořád radost. Je na mě strašně hodný. Dává mi najevo, že mě má rád. Vždycky, když složí nějakou zamilovanou hudbu, řeknu si, že je vážně lyrik,“ usmívá se Paulová.

Vzpomínky na svatební den

Jana se sledujícím na instagramu pochlubila společnou zamilovanou fotkou se svým mužem a ponechala u ní také pár vzpomínek na den, kdy se s Milanem Svobodou vzali.

„Dneska je to 46 let, co jsme si řekli ANO, a pak si dali tak dlouhou pusu, že se svatební hosté začali vrtět a pokašlávat. Nebyla jsem v bílém. A když jsme vycházeli z radnice, hrál nám Pražský bigband. Vzala jsem si Svobodu, co mi celý život dává lásku a svobodu,“ napsala Jana u snímku.

Dočkala se milých komentářů, slov od lidí, kteří jsou jejím příběhem dojatí, i přání, aby jim láska vydržela ještě dalších 50 let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Paulová (@paulova.jana)

Je vidět, že manžel je pro Janu velkou podporou, a to jak v osobním životě, tak v tom pracovním. A i po tolika společných letech je u nich láska stále čerstvá.

Instagram jako deník

Lidé díky instagramu vědí o Janě poměrně hodně věcí. Svěřuje se jim se svými zážitky i vzpomínkami. V prosinci v rozhovoru pro časopis Vlasta přiznala, že sama sociální síť vnímá jako svůj osobní deník.

„Ten deník z babičkovství je momentálně nejsilnější. Do života mi totiž vstoupil človíček, který mi bez přehánění znovu otevřel srdce. Nevěřila bych, že se ještě dokážu takhle zamilovat… Vnučka Allegra je úžasné stvoření, neskutečně zábavné a tvořivé,“ svěřila se.

Ačkoli za svou vnučkou musí Jana cestovat až daleko na Normanské ostrovy, kde se usídlila její dcera, dělá maximum proto, aby se mohla s Allegrou vídat co nejčastěji.

Cestování ale miluje. A když náhodou kvůli práci nemá čas, hodně si s dcerou volá přes videohovory, aby mohla svou malou vnučku pravidelně vidět.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk, Vlasta

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články