Jana Paulová musí za vnučkou cestovat až na Normanské ostrovy. Usídlila se tam její dcera

od Denisa Richter
2 minuty čtení
Zdroj: Nextfoto

Anežka Svobodová, dcera Jany Paulové, vystudovala francouzštinu a živí se jako překladatelka divadelních her. Nyní má už rodinu s britským manželem, s nímž se odstěhovala na Normanské ostrovy. Aby Paulová svou vnučku viděla co nejčastěji, musí hodně cestovat. Zvládá skloubit pracovní život a časté cestování za vnučkou Allegrou?

Dcera Anežka

Anežka Svobodová jako malá holčička chtěla být herečka jako její maminka. Zjistilo se ale, že na herectví nemá až takový talent, a tak si hledala něco, v čem se najde.

Zaujal ji francouzský jazyk a francouzská kultura. Francouzštinu, lingvistiku a kulturu pak studovala v Rennes a ve Štrasburku. Chvíli pak pracovala i v Paříži.

Stále se živí jako překladatelka francouzských her. Jednou dokonce překládala divadelní hru pro Divadlo Kalich, kde hrála i Jana Paulová. Obě na sebe za své výkony byly velmi pyšné.

Zdroj:Profimedia

Láska na první pohled, vnučka Allegra

Když se dcera Paulové vdala za Brita, odstěhovali se na Normanské ostrovy, které leží mezi Velkou Británií a Francií. V červenci 2021 se jim narodila první dcera Allegra.

Paulová se na své sociální síti tehdy rozněžnila, že láska, kterou poznala, je stejně nekonečná, jako když poprvé uviděla své dvě dcery.

„Ani jsem nevěděla, že mi být babičkou přinese takovou radost a štěstí,“ napsala k fotce, kde drží maličkou Allegru.

Cestování není problém

Paulová cestování miluje. Není proto žádným problémem, aby se každý měsíc sebrala a odletěla vnučku pomazlit a dceři pomoct.

Horší to bývá v létě, kdy má hodně práce a je těžší najít skulinku v pracovních týdnech, kdy by mohla za svými holkami odletět.

Když se nemohou vidět, volají si přes Skype. Tím, že babička za vnučkou hodně cestuje, ji malá Allegra pozná i na monitoru počítače.

Zdroj: Aha!, Instagram, OnlyU, Super

Autor: Denisa Richter


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články