Jana Bernášková oslavila 10 let manželství zamilovaným polibkem. Ukázala se i nenalíčená

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jana Bernaskova
Zdroj: Profimedia

Patří mezi oblíbené herečky a také je spisovatelkou. Daří se jí jak po pracovní stránce, tak po té rodinné. Jana Bernášková oslavila kulaté výročí svatby se scenáristou Rudolfem Merknerem a při té příležitosti odhalila své pravé já.

Jana Bernášková byla vdaná již jednou, ale manželství s Davidem Drábkem jí nevyšlo. Oproti tomu toto druhé jen kvete i po deseti letech.

Z herečky spisovatelkou

K psaní se dostala poměrně nedávno, ale i tak má na svém kontě již dva romány. V nich popisuje manželské i herecké trable.

Hlavní hrdinkou románů Jak přežít svého muže a Coura je herečka, která se snaží prosadit v branži, kde jsou třeba ostřejší lokty. Do toho vychovává malou dceru a hledá svou životní lásku.

Dalo by se bez nadsázky říci, že herečka čerpala ze svého osobního života. První manželství jí totiž nevyšlo a zůstala sama s dcerou Justýnkou.

Musela se tedy, stejně jako hlavní hrdinka jejích knih, prosadit v herecké branži, postarat se o svou malou dceru a navíc najít svého vyvoleného.

To se jí, zdá se, nakonec podařilo.

Odhalila své pravé já

S manželem Rudolfem Merknerem, který stojí za seriály jako Vyprávěj či Všechny moje lásky, oslavili krásných 10 let od svatby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jana Bernášková (@jana_bernaskova)

„Manželství není procházka růžovým sadem, ale je pravda, že to nám nikdo nesliboval,“ uvedla herečka ke společné fotce s manželem.

Nutno podotknout, že herečka se nikdy na svém instagramu nepřetvařovala, že by u nich doma bylo vše zalité sluncem. Naopak se nebojí přiznat, že mají problémy a hádají se. Jako tomu bylo například na Vánoce, kdy svůj příspěvek zakončila tím, že největší vánoční dárek bude, když se nerozvedou.

Fanoušci si mohli všimnout, že herečka je na fotce nenalíčená, a tedy se odhalila tak, jak skutečně vypadá. Ale to není to „odhalení pravého já“, o kterém jsme psali. Herečka totiž fanoušky překvapila informací, o které nikdo neměl ani tušení.

„Jediné, na co jsem si za těch deset let nezvykla, je, že se jmenuji jinak. Oficiálně jsem Jana Merkner,“ uvedla s tím, že ji vždy zaskočí, když ji takto někdo osloví.

Přejeme Janě Bernáškové, tedy paní Merkner, mnoho dalších spokojených let.

Zdroje: Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články