Jan Punčochář vzal svou sympatickou manželku na exotický ostrov. Užívali si romantiku u vodopádů

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jan puncochar
Zdroj: Profimedia

Jan Punčochář je ženatý už od roku 2019. Tehdy si dal záležet na tom, aby svatba s jeho milou byla utajená a věděla o ní jenom hrstka lidí, až později se média dozvěděla, že do toho sympatický šéfkuchař praštil. Jenže kvůli snaze s utajováním obřadu nestihl se ženou svatební cestu.

Na vině byla tehdy jistě i celá řada dalších okolností. Teď se pár konečně rozhodl, že by bylo dobré si tento drobný rest vynahradit a vyrazili společně na romantickou cestu, aby oslavili svou lásku. Punčochář o tom své fanoušky informoval na Instagramu.

Tam tehdy koneckonců také zveřejnil fotografii ve svatebním a překvapil fanoušky informací o tom, že vstoupil do manželství. Zdá se, že je pro něho sociální síť nejen možností svěřit se sledujícím, ale i místem pro vzpomínky, které jsou mu drahé.

Romantika u vodopádů

„Po letech jsme konečně vyrazili na svatební cestu. A neskutečně jsme si ji užili, díky za to,“ napsal šéfkuchař k fotografii, na které se svou ženou stojí u dřevěného zábradlí a romantickou atmosféru za nimi dokreslují vodopády. Pár si jednoduše umí vybrat pohodové místo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Punčochář (@jan_puncochar_chef)

Punčochář i jeho žena Veronika se usmívají a je vidět, že jsou spolu šťastní a užívají si oslavu své lásky naplno. Ačkoli svatební cesta je něčím, co obvykle lidé praktikují hned po svatbě, díky jejímu odložení si i po letech mohla dvojice připomenout krásné začátky jejich společného života.

Fanoušci Punčochářovu fotografii oceňují, komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat a většina z nich páru přeje jen to nejlepší. Pár vtipálků se rozhodlo zpříjemnit dovolenou manželům legračním komentářem, a po večerech tak má dvojice alespoň co číst. Pokud tedy má na čtení čas.

Fanoušci se vyznají

Ačkoli Punčochář lokaci své svatební cesty neprozradil, celá řada fanoušků hned správně odhadla, že jde o Chamarelské vodopády na Mauriciu. Jedna ze sledujících dokonce píše, že i ona byla na svatební cestě právě tam a chápe, proč si vybral kuchař tohle místo.

„My zase teď míříme k vám do restaurace,“ napsal se smíchem jeden z fanoušků, který si prý nemůže teď sice užít cestu do zahraničí, ale pořádnou večeři určitě ano. A Punčochářovi jistě udělá radost, že ho fanoušci podporují nejen v jeho lásce, ale i profesi.

Manželský pár je vzorem pro mnoho zamilovaných. Muž, který miluje vaření je nejspíš snem mnoha žen. A krásná žena, která na každé fotce vypadá po boku svého manžela šťastně, to je zase přáním mnoha mužů. Páru se jednoduše nedá nic vytknout.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články