Jakub Prachař novým členem skupiny Lunetic? Fanoušci by jejich spolupráci ocenili

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jakub Prachar
Zdroj: Nextfoto

Jakub Prachař je šťastně zadaný, nedávno se dokonce spekulovalo o tom, že se Sarou Sandevou čekají miminko. Tyto spekulace herec a hudebník vyvrátil. Ono se stejně zdá, že na dítě by teď neměl tolik času, rozjíždí totiž očividně byznys s kapelou Lunetic.

Jiskra mezi Prachařem a Sandevou přeskočila během natáčení televizního seriálu. Šťastný pár se vystavuje na sociálních sítích a užívá si lásku, rodinu ale zatím nezakládají.

Spekulace o těhotenství Prachař vyvrátil vtipnou fotografií a od té doby už se na miminko nikdo neptá. Ačkoli jen tak mimochodem se v rozhovoru pro Super svěřil, že kdyby byla Sara těhotná, on by si přál spíše holčičku.

Nový člen Luneticu

Na zakládání rodiny je podle všeho u Prachaře a Sandevy ještě čas. Hudebník se teď pochlubil na instagramu tím, že se věnuje něčemu zcela jinému, že prý se stal novým členem skupiny Lunetic.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar)

Samozřejmě Jakub jen vtipkuje, na fotce s členy legendární skupiny mu to ale sluší a klidně by mohl být jedním z nich. Fanoušci by to podle všeho ocenili. Pod fotkou se dožadují alespoň toho, aby Jakub s kapelou nazpíval nějakou společnou písničku.

Sledující nadchl

Byl to jenom obyčejný vtip, i samotného Jakuba ale možná překvapilo, jak rychle se myšlenka, že by se stal členem skupiny, ujala. Podle sledujících na instagramu snímek působí, jako kdyby Prachař do Luneticů patřil už roky.

„Tak spolu dejte alespoň jeden song, hoši,“ prosí jeden z fanoušků. „Sedne ti to k nim,“ hodnotí další. Jestli v budoucnu někdy Jakub se skupinou opravdu něco připraví, to je prozatím otázkou. Stejně jako i to, kdy se Sarou založí rodinu.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články