Sara Sandeva a Jakub Prachař nafotili u moře zamilované snímky. Společně oslavili i hercovy narozeniny

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jakub prachar sara sandeva
Zdroj: Profimedia

Kdysi svůj vztah skrývali, loni koncem léta ale přiznali, že mezi nimi při natáčení seriálu přeskočila jiskra. Od té doby jsou Jakub Prachař a Sara Sandeva jedním z nejoblíbenějších párů českého showbyznysu. Už dávno u nich neplatí, že by si své soukromí extrémně střežili. Když mají důvod, společným snímkem se pochlubí.

A tentokrát měla Sara důvod více než dobrý. Na svém instagramu sdílela několik společných fotek, aby pomocí nich popřála svému partnerovi k narozeninám. 30. srpna totiž herec oslavil 39 let a jeho životní i pracovní partnerka mu k té příležitosti poslala milé přáníčko.

Nejen to, že to páru sluší, ale také jeho láska je na několika snímcích stvrzena. A díky několika milým slovům na sociální síti se Kuba dočkal přání také od desítek fanoušků.

Svět

Sara s Jakubem cestování milují a snaží se si každou volnou chvíli užívat v zahraničí. Pro Saru je ale očividně důležité především to, s kým chvíle v nepoznaných zemích tráví. Minimálně z jejích slov u příspěvku na instagramu je to jednoznačné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A post shared by Sara Sandeva (@sarasandeva)

„Všechno nejlepší, lásko. Jsi svět,“ napsala k několika fotografiím z pláže v Severní Makedonii. S Jakubem navštívili město Ohrid a během jedné z procházek u vody nafotili nádherné zamilované snímky, na kterých je vidět, že jsou oba šťastní a v životě jim teď nic nechybí.

Na dvou snímcích Jakub svou partnerku objímá, na třetím je pak sám a usmívá se do sluníčka. Řada fanynek v tomto případě rozumí tomu, co na něm Sara vidí. Na 39 let je Kuba stále krasavec, který svým pohledem dostává nejednu ženu.

Celebrity posílají pozdravy

Bylo jasné, že Sara fotkami těm, kteří náhodou zapomněli, připomíná Kubovy narozeniny. Kromě řady přání se to ale pod příspěvkem hemží i dalšími komentáři. Jak se zdá, Ohrid je mezi celebritami velmi oblíbeným místem, které pro ně hodně znamená.

„Pozdravujte tam!“ napsala páru Marika Šoposká. „Miluji Ohrid. Pozdravujte tam,“ doplnila její slova velmi podobným komentářem Erika Stárková. I další celebrity se pod příspěvkem přidávají. Kubovi se Sarou komentují snímky například Ester Geislerová nebo Jana Plodková.

Řada fanoušků potom Kubovi přeje všechno nejlepší k jeho narozeninám. Je jasné, že měl před spaním co číst a usínal s úsměvem na rtech, protože tolik gratulací nejspíš nikdy předtím nedostal. A dobře si uvědomuje, že za takové milé překvapení vděčí především své drahé polovičce.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články