Ivana Korolová vzala dceru na dovolenou. Dvouletá holčička vypadá jako zkušená horalka

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Korolova Ivana
Zdroj: Profimedia

Herečka Ivana Korolová to má pěkně nabité. Ačkoliv je ještě na mateřské dovolené, diář se jí pořádně plní hereckými projekty. Nyní ale využila poslední příležitosti užít si dovolenou před nástupem do pracovního procesu. Její malé dceři to coby turistce v Tyrolech neuvěřitelně slušelo.

Ivana Korolová je známá herečka a také dabérka. Po Heleně Štáchové převzala například z populárního seriálu postavu Lízy Simpsonové.

Hraje v divadle i v televizi

Od června 2020 je navíc maminkou malé Amélie. Ačkoliv si mateřství náležitě užívá, práce jí natolik chyběla, že už se částečně vrátila i do pracovního procesu.

A rozhodně netroškařila. Jednu z hlavních rolí má v muzikálu Slunce, seno, jahody a objeví se také v novém seriálu Dobré zprávy.

Pomáhají jí rodiče

„Moje role je spíš střední až menší. Jako pro maminku malého dítěte je to ideální stav, ale i tak jsem si myslela, že toho bude trochu méně,“ svěřila se nedávno deníku Super.cz.

„Naštěstí máme rodiče, kteří nám s manželem hodně pomáhají,“ osvětlila sympatická herečka způsob, jak to všechno zvládá.

Jako turistky v Alpách

Než ovšem začne ten pravý natáčecí maraton, rozhodla se využít dovolené a odjet s rodinou do srdce rakouských Alp — do Tyrolska.

Na svém instagramu se Ivana pochlubila svou dvouletou dcerou, která se pohybuje po horách s walkingovými holemi jako profík.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivana Korolová (@ivanakorolova)

Šikovnou holčičku ocenili i hereččini sledující. „Co se v mládí naučíš…,“ myslí si jeden z fanoušků. „Krásná turistka,“ napsala jedna z komentujících. „Máte úžasnou a krásnou dceru, Ivanko,“ shrnula trefně nadšená obdivovatelka Veronika.

Zdroj: Super.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články