Ivana Korolová se ve společnosti ukázala po boku maminky. Žádná extravagance, jen úsměv a ženská krása

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana korolova
Zdroj: Profimedia

Ivana Korolová je česká herečka, která se objevila v mnoha filmech a seriálech. Daleko známější je ale nejspíš fanouškům její hlas. Dabovala totiž nejen postavu Poppy ve snímku Trollové, ale už delší čas je také dabérkou slavné Lízy Simpsonové.

Někteří lidé si spojí s jejím jménem velké role, mnohem častěji ji ale vnímají fanoušci pouze v závěrečných titulcích zahraničních seriálů. Právě proto mnohé překvapilo, jak pohledná tato žena ve skutečnosti umí být, když vyrazí do společnosti. V Divadle Lucie Bílé se objevila na premiéře komedie Mlčeti zlato.

Nepřišla ale sama. Vzala s sebou i svou maminku, která si výlet do společnosti spolu se svou dcerou naplno užila. Alespoň to je zjevné z fotografií, které na akci média zachytila. Obě ženy vypadají elegantně, jinak extra nevyčnívají a usmívají se do objektivů.

Žádná extravagance

V poslední době se mnoho celebrit předvádí v modelech, které na první pohled bijí do očí. Ženy ukazují své přednosti, pánové se oblékají do barevných obleků. Je tedy příjemné vidět mezi celebritami i dvojici, která jednoduše vsadí na přirozenost.

ivana korolova maminka

Zdroj: Profimedia

Ivana Korolová i její maminka přišly do Divadla Lucie Bílé oblečené společensky, krásně elegantně a jako dvě nádherné ženy, nicméně nijak extra nevyčnívaly z davu a neupozorňovaly na sebe ničím přehnaným. Tmavé šaty jim oběma velmi slušely.

Jde o ukázku toho, že méně je někdy více. Ačkoli je vidět, že si na sobě záležet rozhodně daly a nevzaly si na sebe to první, co ve skříni objevily, zároveň nepotřebují fanoušky lákat zářivými barvami ani přehnanými módními doplňky.

Je to opravdu její maminka?

Mnoho lidí se možná pozastavilo nad tím, jak mladě obě ženy vypadají. Ivaně Korolové je dnes 33 let a její maminka vedle ní vypadá skoro jako sestra. Krátký sestřih, decentní líčení a milý úsměv z ní dělají mladou ženu, která rozhodně vedle herečky nevypadá o tolik starší.

Na obou ženách je navíc vidět v obličeji jistá podoba, jednu krev v sobě tak rozhodně nezapřou. Zdá se, že si rozumí i po vkusové stránce, koneckonců spolu vyrazily na komediální představení, u kterého se jistě obě zasmály, a později pak s úsměvem zapózovaly novinářům.

Premiéra komedie přilákala celou řadu lidí, Ivana s maminkou mezi nimi ale rozhodně byly výjimečným obohacením. Ačkoli zapadly do davu a někteří si jich možná ani nevšimli, na druhou stranu vypadají skvěle a je vidět, že na společenské události chodí poměrně často.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články