Iva Kubelková pomůže mladému páru, který se stará o těžce nemocnou dcerku

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková se vrací na televizní obrazovky jako opora rodin, které to v životě nemají lehké. Začalo totiž natáčení nové sezony pořadu Jak se staví sen a Iva jej přivítala slzami štěstí.

Emotivní reality show

Pořad Jak se staví sen si za mnoho let svého vysílání získal spousty věrných diváků, kteří s napětím sledují jednotlivé proměny.

Show se snaží pomáhat rodinám, se kterými si osud zahrával a díky kompletní proměně interiéru získávají možnost na nový start do života.

Hlavními postavami jsou designéři, kteří zvládají v rekordním čase udělat doslova zázraky. Neméně záslužnou práci má však i moderátor pořadu, který s rodinou citlivě pracuje.

Pavla Cejnara, který pořad uváděl zpočátku, vystřídala v posledních sezonách Iva Kubelková, která jakožto žena přeci jen lépe zvládá leckdy velmi emotivní atmosféru v rodině.

Příběhy jsou však někdy tak silné, že i samotná Iva odjíždí z natáčení ve velmi emotivním rozpoložení a občas dojde i na slzy. Jako i v tomto případě.

Slzy štěstí

Natáčení nové série reality show Jak se staví sen oznámila Iva na svém instagramu a doplnila jej fotkami, na kterých má slzy na krajíčku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

„Vím, že tu mám mnoho fanoušků našeho pořadu a tak vám opět mohu slíbit, že budeme rozdávat radost, naději a nové začátky těm, kteří to potřebují,“ začíná Iva svůj emotivní příspěvek.

„Dnes jsem byla v Plané překvapit jeden sympatický mladý pár, který se stará o těžce nemocnou dcerku, a my jim pomůžeme, jak jen bude v našich silách,“ prozradila, o čem bude první díl nové sezony.

Na Ivě je vidět, že ji příběh rodiny nenechává vůbec chladnou. Naopak si domů z natáčení odváží slzy, ale jedná se dle ní o slzy štěstí. Iva se totiž snaží být hlavně pozitivní!

„Vím, že je těžká doba a ještě bude, ale co vám budu povídat, zdraví je to nejdůležitější! A jestli při svých starostech vidíte alespoň občas světlo na konci tunelu, pak je to ještě pořád dobré,“ dodává ke svému příspěvku.

Je vidět, že do pořadu Iva svým přístupem skvěle zapadá. Diváci se jako vždy mohou těšit na její provázení rodiny celým pořadem od pocitu zoufalství k velké naději, že věci budou lepší.

Zdroj: Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články