Inna Puhajková se vystavila na Kostarice. Takhle vypadá nejkrásnější televizní sporťačka jen v plavkách

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
inna puhajková
Zdroj: Profimedia

Jako spousta celebrit se i moderátorka Inna Puhajková vydala v zimě do teplých krajin. Cestování je teď sice náročnější, ale zakázané není, a tak této krásce nic nebránilo v tom, aby sbalila kufry, pas a plavky a vyrazila na prosluněnou Kostariku. Právě tam se teď uchýlila, aby načerpala novou energii a trochu vitaminu D.

Do exotických krajin už odletěla Patricie Pagáčová, Nela Boudová nebo Eva Perkausová, nyní přišel čas i na krásnou sporťačku známou z televize Nova.

Relaxuje na Costa Rice

„Na chvíli zapomenout (na všechna ta nařízení) a zhluboka se nadechnout. Pura vida,“ napsala ke své fotografii z dovolené Inna.

Nechala se zachytit pouze v plavkách, jak relaxuje v bazénu. Zkombinovala černý spodek se vzorovaným vrchním dílem. Obojí jí padne jako ulité.

Uběhlo jen pár minut a Inně už ke snímku naskákaly pochvalné komentáře. Není divu, bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra nemá na svém těle nic navíc.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

S kým se tato krásná brunetka s ukrajinskými kořeny k moři vydala, zatím neprozradila. Inna má za sebou rozchod s jihlavským fotbalistou Petrem Tlustým, s nímž tvořila pár pět let.

Spekuluje se ale, že se nyní nachází v náruči marketingového ředitele jednoho online supermarketu.

Inna se živí jako sportovní reportérka a moderátorka. Na obrazovkách jsme ji mohli poprvé vidět ke konci roku 2012, když se zabydlovala na Nově.

Tam se vypracovala na moderátorku Sportovních novin, v současné době je k vidění i na stanici Nova 2.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články