Inna Puhajková je už půl roku sama. Nevyšlo jí to s fotbalistou ani manažerem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Puhajkova Inna
Zdroj: Nextfoto

Moderátorka Inna Puhajková si své soukromí sice střeží velmi přísně, nikdo by ale zřejmě nečekal, že dokáže utajit rozchod. A to dokonce několik měsíců. Jak se krásná „sporťačka“ přiznala deníku Super, momentálně je nezadaná, ale šťastná.

Inna Puhajková, snad díky své profesi moderátorky Sportovních televizních novin, měla vždy velmi blízko k pohledným sportovcům.

Nevyšlo to s hokejistou ani s fotbalistou

Její zřejmě nejznámější vztah byl s hokejovou legendou Jaromírem Jágrem, který byl o čtrnáct let starší než ona. Láska jim vydržela šest let, nakonec ale přišel rozchod.

Následně začala sympatická brunetka randit s dalším sportovcem, tentokrát fotbalistou Petrem Tlustým. Ačkoliv to vypadalo nadějně a Inna si myslela, že konečně natrefila na toho pravého, po pěti letech opět přišel rozchod.

S posledním partnerem ráda cestovala

Tentokrát ale Puhajková příliš dlouho nesmutnila. Krátce po rozpadu jejího předchozího vztahu totiž začala randit s manažerem Jiřím Rákosníkem.

S ním ji pojila především velká záliba v cestování. Inna tak svůj instagram plnila obrázky z nejrůznějších světových destinací, jako je například Mexiko, Jordánsko či Kostarika.

O to víc všechny překvapilo, když se v úterý provalilo, že ukrajinská kráska a movitý manažer už netvoří pár. Na otázku deníku Super, zda je zamilovaná, totiž odpověděla rázné: „Ne“.

Rozchod tajila půl roku

Ještě v létě jsme vás informovali, že si známá moderátorka užívá v Řecku. Vzhledem k tomu, že si odjakživa velmi intenzivně střeží své soukromí, nikoho nepřekvapilo, že je na zveřejněných snímcích zachycena sama.

V tu dobu ale už zřejmě byla oficiálně nezadaná. Vyplývá to alespoň z odpovědi na otázku Super, zda se s Jiřím Rákosníkem rozešli.

„Ano, je to pravda. Už je to pár měsíců, takže asi už není potřeba to dál tajit,“ vysvětlila. Podle deníku Blesk měli vztah ukončit dokonce už před půl rokem. Inna je tedy pořádná tajnůstkářka.

Zdroj: Super, Blesk, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články