Inna Puhajková si užívá v plavkách řeckého ráje. Sluší jí to i s helmou na hlavě

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Puhajkova Inna
Zdroj: Nextfoto

Krásná moderátorka sportovních novin Inna Puhajková už najela na dovolenkový režim. Na svém instagramovém profilu se pochlubila snímkem z prosluněného Zakynthosu. Jak je vidět, se svým partnerem Jiřím Rákosníkem si pořádně užívají.

Inna Puhajková se nikdy netajila se svou zálibou v cestování. Během svého života však měla většinou velmi vytížené partnery, což se s její vášní příliš neslučovalo.

Krásná moderátorka měla totiž slabost pro sportovce, chodila například s hokejistou Jaromírem Jágrem nebo s fotbalistou Petrem Tlustým.

Stále někde cestuje

Nyní už nějakou dobu randí s ředitelem marketingu jednoho z našich největších on-line supermarketů Jiřím Rákosníkem, se kterým si konečně může užívat společné cestování.

Loni tak zamilovaný pár stihl navštívit například Kostariku, Mexiko, Jordánsko nebo třeba Barcelonu. A ani letos rozhodně nezahálí.

Sluší jí to i s helmou na hlavě

V pondělí přidala sympatická brunetka fotografii z řeckého ostrova Zakynthos. „Poprvé v Řecku a je to boží,“ napsala svým sledujícím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

Na instagramovém snímku je zachycena v zelených plavkách s helmou na hlavě. Krásy ostrova tak odhaluje zřejmě na motorce či na skútru.

Užívá si přírodu i moře

Zakyntos je nejjižnějším ostrovem v Jónském moři a je proslulý krásnou přírodou a až neuvěřitelně krásnými plážemi a azurovým mořem.

To je ostatně vidět na další fotce, kterou se moderátorka pochlubila. Pod ní se totiž rozkládá krásná písčitá pláž obklopená nádherný mořem, které přímo vybízí ke koupání.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články