Ilona Csáková zveřejnila video z focení. Teď jí to opravdu velmi sluší, shodují se fanoušci

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ilona Csakova
Zdroj: Nextfoto

V době koronaviru se o Iloně Csákové mluvilo opravdu hodně. A to především ve spojitosti s šířením dezinformací ohledně nemoci a očkování proti covidu. Zpěvačka tehdy proti sobě poštvala mnoho svých fanoušků. Zdá se ale, že hodně jich zůstalo na její straně. Teď se zase naplno věnuje hudbě a vypadá to, že příznivců má stále dost.

Ilona překvapuje nejen svými názory, ale také fyzickými změnami, kterými prochází. Loni na jaře se o ní psalo, že výrazně zhubla, a zpěvačka se tehdy chlubila svým dokonalým jídelníčkem. Dočkala se v té době od fanoušků mnoha pochval. A teď přišly výrazné změny v obličeji.

Plastika, nebo zelí?

Ilona se v minulosti estetickým zákrokům nebránila. Je tak možné, že i tentokrát jsou za změnou jejího vzhledu plastiky? Dle serveru Proženy si nechala postavu vymodelovat ultrazvukovou liposukcí stehen a pasu.

Expres pak ve svém článku naráží na to, že Csáková sice svým životem na Moravě hodně změnila životní styl, kysané zelí ale pravděpodobně není tím, co vyhladilo zpěvačce vrásky v obličeji. Jaká je tedy skutečnost?

Sama se sebou spokojená

Ať je to jakkoli, Ilona na nedávném vystoupení na Karlštejně působila sama se sebou spokojeně, vystupovala sebevědomě a bylo na ní vidět, že si přízeň fanoušků užívá. Je teď v jednom kole, jak se pochlubila i na svém instagramovém profilu.

Na rok 2024 v současné době připravuje československé turné s názvem TORNERO tour 2024. Zpěvačka se na něj už teď moc těší, dokonce zveřejnila video z focení. V komentářích se dočkala podpory lidí, kteří se už nemohou dočkat, až Ilonu opět uvidí naživo vystupovat.

Pro mnohé je pozitivní zprávou to, že Csáková připravuje tour. Většina lidí na jejím instagramu se navíc shodne také na tom, že jí to teď opravdu velmi sluší. O milé vzkazy tak zpěvačka rozhodně nemá nouzi.

Zdroj: Instagram, Expres, OnlyU, Blesk, Osobnosti

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články