Ilona Csáková výrazně zhubla. Pochlubila se štíhlou postavou i zdravým jídelníčkem

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ilona csakova
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Většina celebrit se ráda chlubí svými úspěchy. A nemusí se jednat jenom o ty kariérní. Třeba taková Ilona Csáková na svém instagramu ukázala, že se jí v poslední době podařilo poměrně hodně zhubnout. Kromě fotografií přiložila fanouškům také pár tipů a prozradila, jak své nové postavy docílila.

Csáková je poměrně vnadná žena, proto se svou váhou dříve hodně bojovala. Teď to ale vypadá, že se jí podařilo s otravnými kily navíc konečně zatočit. Ještě nedávno plnila sociální sítě různými konspiračními teoriemi o koronaviru, teď ale změnila téma a zaměřila se na hubnutí.

Csáková se přitom pokoušela svou postavu zdokonalit již několikrát. Jenomže její postava jí v tom typově dost bránila. Měla velké váhové výkyvy a nedokázala se dostat do stavu, který by jí vyhovoval a byl pro její tělo zdravý. Teď je to ale jinak.

Oblíbila si novou dietu

„Často se mě ptáte, jak se mi podařilo shodit těch pár kil,“ začala Ilona svůj příspěvek na instagramu. Zveřejnila několik fotek, na kterých je vidět, že na sobě pořádně zapracovala. Hned na první pohled si shozené váhy musel všimnout každý.

„Změnila jsem stravovací návyky. Oblíbila jsem si LC stravu, low carb. Je to strava se sníženým obsahem cukru, bez mouky a lepku,“ vysvětlila s tím, že nemusela dřít v posilovně, aby šla kila dolů. Navíc se zdá, že tenhle typ diety není nijak náročný.

Ukázala i svůj jídelníček

Kromě své nové postavy ukázala Ilona fanouškům také některá jídla, která si teď dopřává. A není to jenom o ovoci a zelenině, jak si mnoho lidí možná myslelo. Csáková si může dát klidně i hamburger, na fotce je ale vidět, že je plný zeleniny, a i když je v něm dokonce slanina, s majonézami se šetří.

Kromě toho představila Csáková také zdravé muffiny, kus dortu a pořádně šťavnaté maso s bramborovou kaší. Na první pohled by asi málokdo řekl, že tohle jsou jídla, díky kterým se podařilo zpěvačce zhubnout. Doslova se na ně sbíhají sliny!

Má motivaci i do budoucna

Csáková se dočkala od fanoušků řady pochval. Změnu její váhy všichni chválí a kromě srdíček a palců nahoru přicházejí milá slova ze všech stran. Je jasné, že taková odměna zahřála zpěvačku u srdce a bude pro ni tak motivací se udržovat v kondici i do budoucna.

Zatímco její pofidérní příspěvky ohledně koronavirové pandemie se setkávaly i s kritikou, v tomto případě Ilona zabodovala a získala si fanoušky na svou stranu. Možná se tak bude teď věnovat více práci na sobě a příště svým fanouškům místo nepotvrzených mouder raději nasdílí opět svůj jídelníček.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články