Hvězda Sestřiček Míša Tomešová slaví kulatiny. „Hlídej si prsa a vrásky,“ radí kolegyně z branže

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Misa Tomesova
Zdroj: MICHAL PROTIVANSKÝ / CZECH NEWS / CNC / Profimedia

Už původní seriál Modrý kód byl divácky velmi oblíbeným. V jeho pokračování s názvem Sestřičky přibylo mnoho mladých nadějných herců, kteří dělají příběhy pacientů i hlavních postav ještě dokonalejšími. A k těm patří právě i Michaela Tomešová.


V seriálu hraje Tomešová nejlepší kamarádku Katky sestřičku Báru, která je tak trochu rebel a nebrání se žádné pořádné akci, kde je alkohol a hlavně plno kluků. Jak to má ale herečka a zpěvačka ve skutečnosti? Bude její oslava třicetin také tak divoká?

Připravena na novou dekádu

I když je dnes Michaele Tomešové už třicet, vypadá o několik let mladší, a tak si může bez problému zahrát v Sestřičkách tak trochu pubertální postavu. Kromě tohoto seriálu se objevila i v dalších divácky oblíbených snímcích.

K těm se řadí Ordinace v růžové zahradě, Labyrint, Přešlapy nebo Ulice. V roce 2010 se navíc Míša účastnila pěvecké soutěže Robin Hood – Cesta ke slávě. Díky tomu získala později v muzikálu Robin Hood roli a proslavila se i jako zpěvačka.

Je jasné, že fanoušků má dost a rozhodně nebude nouze o ty, kteří s ní chtějí slavit. A to minimálně online. Proto už v noci těsně před třicetinami sdílela Michaela na svém profilu fotku, ke které připsala: „Naposledy jako dvacítka. Dobrou noc. Jsem připravena vítat novou dekádu.“

Fotka, na které je herečka zachycena se svým typickým úsměvem, dlouho nečekala na první reakce. Fanoušci totiž prakticky nikdy nespí, a tak přestože už byla noc, do rána se Míše na Instagramu vyrojila celá řada gratulací.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míša Tomešová (@misatomesova)

Nic se neboj, nejlepší roky máš před sebou

Kromě gratulací, kterých se v komentářích sešel nespočet, se mnozí také snaží zmírnit hereččin strach z toho, že je na některé věci už příliš stará. Mezi fanoušky se objevují i starší kolegové, kteří mají pro Míšu plno rad do života.

„Hlavně si ráno zkontroluj prsa a vrásky,“ radí se smíchem Petra Vojtková, herečka, zpěvačka a moderátorka. „Mně bude zítra čtyřicet, takže nesmutněte, nejste na tom nejhůř,“ dodává další komentář.

Hodně fanoušků si navíc myslí, že Michaela vypadá mladší, než ve skutečnosti je, a že se tak nemá čeho bát. Ti ostatní ji zase uklidňují, že po třicítce život teprve začíná a je to vlastně ten nejlepší věk.

„Ono se vlastně vůbec nic nemění. Také jsem byla zvědavá, k čemu po třicítce dojde. Ale jsem jen pořád stejný blázen,“ směje se jedna z fanynek v komentáři. „Ve vašem případě číslo zůstane jen číslem.“

Dvojnásobná maminka, na které to není vidět

Se svým manželem Romanem Tomešem, který je také český herec a proslavil se například v seriálu Slunečná, má Míša dvě děti: Kristiána a Jonáše. Na dvojnásobnou maminku ale rozhodně nevypadá.

I když sama v mnoha snímcích hraje stále tak trochu pubertální a napůl dětské postavy, pravdou je, že je už matka na plný úvazek a stará se o dvě děti. Kdo by to byl řekl?

Jak Míša letošní narozeniny oslaví, se zatím nepochlubila. Možná to bude v okruhu rodinných přátel a nejbližších, možná to ale bude po vzoru Báry ze Sestřiček pěkně divoká oslava.

Zdroj:  Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články