Herečka Mariana Prachařová se chystá na Halloween. Domácnost si vyzdobila dýněmi a svíčkami

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
mariana pracharova
Zdroj: Profimedia

Na instagramu sdílí celebrity se svými fanoušky zážitky, kterými se chtějí pochlubit, nebo třeba někoho k něčemu inspirovat. Pravděpodobně kombinaci těchto dvou důvodů spojila v jednom z nedávných příspěvků Mariana Prachařová, která ukázala, jak si podzimně vyzdobila domácnost.

Některé celebrity se ještě nesmířily s tím, že skončilo léto. Mnoho se jich snaží stále teplé počasí přivolat sdílením fotografií z dovolených. Fotku v plavkách nedávno ukázala Lucie Benešová, snímkem z dovolené a stížností na chladné počasí zase pobavila fanoušky Martina Pártlová.

Mariana Prachařová ale po létu nesmutní. Oblíbená herečka ze seriálu Ulice se na podzim těšila. Zatímco jiné ho považují za období plné smutné a depresivní nálady, ona si to doma udělala útulné a pohodlné a v krátkém videu se fanouškům pochlubila tím, jak provoněla podzimem domov.

Brzy bude podzim

„It will be autumn soon,“ zní hudební podehrávka z videa, kterým Prachařová ukázala fanouškům, že i podzim může vypadat mile a pozitivně. V krátkém klipu se pochlubila tím, jak to má doma vše pěkně nazdobené, zároveň ale také předala nějakou tu inspiraci.

Podzim si řada lidí spojí s Halloweenem. Ani Mariana nezapomněla do své výzdoby zapojit motivy tohoto slavného svátku, který se sice u nás příliš neslaví, každý ale máme doma alespoň nějakou tu jeho připomínku.

Na jednom ze záběrů je tak možné vidět tři dýně, které naskládala Prachařová umělecky na sebe, na dalším pak ukázala sledujícím výstavku svíček, které si za chladných podzimních večerů ráda zapálí, a provoní tak s nimi domácnost.

Ráda se schová do peřin

Podzim je období, kdy si člověk rád lehne do teplých peřin, zahrabe se dekami, dá si šálek teplého čaje nebo kávy a čte si u lampičky svou oblíbenou knihu. Na jednom ze záběrů tak Prachařová ukázala i kávovar a přípravu svého oblíbeného nápoje, na dalším pak rozestlanou postel.

Fanoušky zaujala široká bílá váza, kterou naplnila Mariana suchými rostlinami a okolo níž poskládala dýně. Jedna z fanynek se dokonce zeptala, odkud váza je. Očividně tak opravdu Prachařová své sledující inspiruje, a někteří si po jejím vzoru domácnost možná vybaví.

Herečka má sice neustále práce dost, když má ale trochu volna, na podzim se ráda zachumlá do dek a mezi svíčkami s hrnkem horké kávy v ruce tráví čas pozorováním toho, jak krásně si svůj domov vyzdobila. Nejspíš to byla práce, ale stálo to za to.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články